5 rodzajów ,,Nie” które powinieneś znać zaczynając obstawiać zakłady bukmacherskie

Każdy kiedyś zaczynał, jest bardzo mało osób które od początku są niesamowite w tym, co robią. Tak samo jest z zakładami bukmacherskimi, dlatego też ten poradnik powstał. Zapraszamy do lektury!

5 rodzajów ,,Nie” które powinieneś znać zaczynając obstawiać zakłady bukmacherskie

1. Nie wybieraj nielegalnych firm bukmacherskich!

Najgorsze co możemy zrobić na starcie to wybrać nielegalną firmę bukmacherską. Na Polskim rynku mamy ponad 10 legalnych firm bukmacherskich, które posiadają licencję ministerstwa finansów na operowanie zakładami w Polsce. Obstawiając zakłady w nielegalnie działającej firmie, narażamy się na konflikt z prawem, co nigdy nie jest dobrym pomysłem. Najlepiej jest wybrać legalnego bukmachera i wtedy możemy spać spokojnie.

2. Nie zapomnij sprawdzić bonusów i promocji od swojego bukmachera!

Wiele osób które zaczynają dopiero obstawiać zakłady bukmacherskie, nie pamięta o tym, żeby sprawdzić, czy wybrany przez nich bukmacher nie ma przypadkiem dostępnych nowych bonusów bądź promocji, czy nawet nie chce (z powodu lenistwa, bądź braku czasu) przeczytać warunków danej promocji.

3. Nie obstawiaj zakładów pochopnie!

Postawienie zakładu u bukmachera ,,na szybko” nigdy nie jest dobrym pomysłem. Dobrymi cechami doświadczonych graczy, które nowicjusz powinien przyswoić jest umiejętność zachowania zimnej krwi oraz analityczne podejście do sprawy. Jeśli nie zdecydowałeś się jeszcze, jakie sporty chcesz obstawiać u bukmachera, pomyśl o którym sporcie wiesz najwięcej. Oczywiście, istnieje w zakładach bukmacherskich aspekt szczęścia czy losowość, ale musimy pamiętać o tym, że jeśli będziemy to robić zbyt szybko i bez przygotowania, to nasze szanse na wygranie jakiejkolwiek kwoty pieniędzy są niemalże równe zeru.

4. Nie zapominaj wykorzystać swojej wiedzy!

Nowi gracze, często w chwilach uniesienia zapominają używać swojej głowy w euforii, dlatego ich szanse na zwycięstwo są naturalnie niższe. Obstawiać należy krok po kroku, na spokojnie, lecz wracając do tematu, pamiętajmy o tym, że jeśli posiadamy jakąkolwiek wiedzę na temat tej dziedziny którą chcemy obstawiać, bądź już obstawiamy, należy ją wykorzystać, co może przyczynić się w dużej mierze do naszej szansy na wygraną.

5. Nie jesteś członkiem forum graczy bukmacherskich? Twoja strata!

Fora graczy bukmacherskich są świętym Graalem wiedzy dla typerów w każdym stopniu doświadczenia, nie jest to ważne, czy dopiero zaczynamy, jesteśmy doświadczonym graczem, czy też jak się budzimy to zakłady bukmacherskie zaczynają cicho łkać. Każdy znajdzie coś dla siebie, ale my jako początkujący gracze zakładów bukmacherskich powinniśmy poczytać posty bardziej doświadczonych graczy o tym jak grać.

Wiadomo, nikt nie zdradzi nam całej swojej wiedzy od razu, ale na pewno będziemy w stanie podłapać kilka ciekawych wskazówek, poza tym fora bukmacherskie to zamknięte grupy, gdzie gracze czują się bardziej swobodnie i są bardziej chętni do udzielenia rady początkującym, o ile oczywiście grzecznie poprosimy. Pamiętajmy, kultura przede wszystkim. Fora bukmacherskie są też dobrą okazją do nawiązania nowych znajomości, które być może zaowocują nam w postaci nowych znajomych, przyjaciół bądź kolegów.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button