Analiza statystyczna w zakładach bukmacherskich

Jeśli chcesz regularnie wygrywać na zakładach bukmacherskich, to musisz odrzucić emocje na bok. Warto m.in. korzystać zaś ze statystyk. Czy to prosta droga do genialnych wyników? Nie do końca. Nie da się jednak ukryć, że dzięki statystykom można sporo się dowiedzieć, a potem wykorzystać zdobyte wiadomości w praktyce…

Czy analiza statystyczna to prosta droga do wygranych?

Niektórzy troszkę złośliwie twierdzą, że statystyka jest… jak spódniczka mini. Czyli pokazuje sporo, ale nie to, co najważniejsze. Niestety, nie jest tak, że dana osoba zacznie np. wszystko analizować i na pewno będzie wygrywać w zakładach bukmacherskich. Gdyby tak było, to eksperci od matematyki już dawno byliby milionerami. A zasadniczo podmioty hazardowe w ogóle by już przez to nie istniały. Jeśli jednak typujesz minimum od czasu do czasu typy bukmacherskie w ETOTO (legalna, sprawdzona i hojna firma), to warto bazować na tym zagadnieniu. Aktualnie gracze mają bardzo prosty dostęp do informacji. Kilka, kilkanaście, czy kilkadziesiąt lat temu można zaś było tylko o tym pomarzyć. Teraz nie brakuje m.in. portali, gdzie można porównać wszystkie ekipy, zawodników itp. Tak samo, jak stron z rozmaitymi newsami. Sporo osób wchodzi także na blog ETOTO. Są tam przydatne artykuły (dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych), typy i analizy. Warto zaś korzystać z rozmaitych informacji w czasie obstawiania wydarzeń w ETOTO.

Jak analizować dane w spotkaniach piłkarskich?

Ze statystyk wynika, że np. częściej mecze futbolowe wygrywają gospodarze. Szczególnie jak sprawa dotyczy dwóch ekip o podobnym potencjale. Warto zaznaczyć, że taka wiedza może być odpowiednio spożytkowana. Oczywiście, nie jest tak, że za każdym razem wygrają gospodarze. Statystycznie są jednak większe szanse, że tak się właśnie stanie. Można zatem dojść do pewnego wniosku. Jeśli dany gracz korzysta w trakcie obstawiania z danych statystycznych itp. to już na starcie ma pewien handicap. A taka przewaga powinna przynieść oczekiwane korzyści. Szczególnie w dłuższej perspektywie czasu. Nie przejmuj się tym, że np. skorzystałeś z danych statystycznych, ale finalnie Twoja ekipa nie wygrała. Liczy się to, by wyjść na plus w dłuższej perspektywie czasu. Wtedy bowiem eksperci są w stanie udowodnić swoją wyższość nad amatorami. A odpowiednie dane statystyczne bardzo w tym pomagają.

Kiedy pada sporo goli w meczach? Przykład zastosowania statystyk w praktyce!

Po raz kolejny warto odnieść się do statystyk. Np. ostatnio często było tak, że w meczach o trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata padał over 2,5. Tak zdarzyło się w 2002, 2006, 2010 i 2014 roku (biorąc pod uwagę tylko XXI wiek). Jeśli ktoś skorzystał z takich statystyk przed meczem o brązowe medale w Katarze, to wiedział, że na pięć ostatnich takich potyczek w czterech z nich były minimum trzy gole. Można to było wykorzystać w praktyce. W meczu o trzecie miejsce na mundialu w Katarze Chorwaci pokonali Marokańczyków 2:1. Jak się okazuje, statystyka po raz kolejny przyniosła oczekiwane profity. Poza tym sporo goli pada np. w ostatnich kolejkach sezonów ligowych itp. Warto zatem analizować takie rzeczy i korzystać z przydatnych portali. Dzięki temu typowanie staje się o wiele prostsze.

5 / 5. Ocen: 1

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button