Aplikacja mobilna Betclic

Betclic to firma bukmacherska, która dopiero nie tak dawno temu wróciła do Polski, a wielu graczy tak naprawdę dopatrywało się jej powrotu. Jednakże skoro pojawił się koronawirus, to również i wiele się popsuło, co spowodowało, że wielu graczy zrezygnowało z obstawiania w punktach bukmacherskich – więc przenieśli się do internetu, jednakże czy mimo to warto jest skorzystać z aplikacji betclic? O tym powiemy sobie już za chwilę!

Aplikacja mobilna Betclic

Betclic aplikacja

Co ciekawe, betclic ogłosił jeszcze przed uruchomieniem swojej polskiej strony internetowej, że zamierza udostępnić swoim klientom aplikację mobilną dedykowaną na smartfony. To się wydarzyło. Obecnie aplikację Betclic można pobrać na dwa najpopularniejsze systemy mobilne na świecie. Co ważne, programu i tak można używać na smartfonach i tabletach! Aplikację mobilną na smartfona bukmachera Betclic można bezpłatnie pobrać ze strony betclic.pl. Dlaczego sklep Google Play nie udostępnia tej appki? Wszystko z powodu zakazu udostępniania gier które polegają na graniu na prawdziwe pieniądze w sklepie Google Play.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacja Betclic umożliwia obstawianie meczów w ofertach przedmeczowych, przewidywanie wyników w czasie rzeczywistym, przeglądanie statystyk lub korzystanie z promocji na zakłady. Nie zapominajmy również, że transmisję na żywo z gry można pobrać za darmo w Betclic! Oferty zakładów w aplikacji bukmacherskiej Betclic są takie same, jak na standardowej stronie internetowej.

Rejestracja w Betclic

Oczywiście cały proces przebiega dokładnie tak samo, jak na stronie buka. Różnica polega na tym, że wszystko możemy zaaranżować w domu, w plenerze lub gdziekolwiek zechcemy. Przed rejestracją pamiętaj, aby sprawdzić, czy kod promocyjny BetClic nie został aktywowany. Obecnie jest wyświetlany jako „BCVIPPL” i można go wprowadzić tylko podczas rejestracji u buka! Ten kod promocyjny gwarantuje zakład bez ryzyka w wysokości 550zł w Betclic. Jego maksymalna kwota wypłaty to 550 złotych, a pierwszy wygrany kupon zwróci w postaci pieniędzy na obstawianie. Pamiętaj jednakże o tym, że zanim obstawisz, musisz przeczytać warunki obrotu bonusem. To bardzo ważne, z tego powodu iż jeśli tego nie zrobisz, to prawdopodobnie nie będziesz w stanie wypłacić swojego depozytu później ze swojego konta.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto jest korzystać z aplikacji Betclic?

Otóż według opinii wielu graczy – jak najbardziej. Bukmacher Betclic postarał się, aby jego aplikacja bukmacherska zebrała naprawdę świetne opinie, nawet na forach bukmacherskich. W końcu nic dziwnego, ponieważ korzystanie z niej jest wygodne, oraz w większości bezproblemowe. Naturalnie takie problemy jak okresowe zacinanie się oraz przerwy z powodu aktualizacji to normalne utrapienia w wypadku aplikacji mobilnych, jednakże z tym już raczej nie będziemy nic w stanie zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button