Betclic i Fortuna – wybieraj najlepsze firmy bukmacherskie!

Betclic i Fortuna – wybieraj najlepsze firmy bukmacherskie!

Błędnie zakładasz, że wszystkie podmioty hazardowe działają na terenie naszego państwa legalnie? Niestety, tak nie jest. Dlatego tym bardziej trzeba być uważnym w czasie podejmowania finalnych decyzji. Masz w planach w najbliższym czasie zdecydować się na profesjonalne podmioty bukmacherskie? Jak założysz konta w tych firmach, to będziesz zadowolony. Dlaczego?

Dlaczego warto zdecydować się na Betclic?

Tak naprawdę dla wielu ekspertów sprawa jest tutaj oczywista. W pierwszym momencie analizowania dzisiejszego artykułu należy w ogóle zauważyć, że ten podmiot hazardowy działa legalnie. Masz na to nasze słowo. W razie czego sprawdź również Rejestr Domen Zakazanych. Tam podmiotu hazardowego o nazwie Betclic nie ma. Jak możesz obstawiać? Np. z własnego konta bukmacherskiego. Do wyboru jest także inna opcja. Nie wiesz jednak, jak pobrać apkę Betclic? To nic trudnego. Wystarczy tylko wejść na stronę tego bukmachera internetowego i kliknąć w odpowiednią zakładkę. Jest tak dokładna instrukcja, której należy trzymać się w praktyce. Okazuje się, że pobranie, a potem zainstalowanie aplikacji to banalne zadania do wykonania. Dzięki temu będziesz mógł obstawiać nawet np. na mieście, w czasie podroży busami, pociągami itp. Dlaczego warto wybrać tego buka? Jest to legalny podmiot, który zapewnia m.in. świetny bonus na start. Chodzi o możliwość zainkasowania cashbacku nawet do 550 PLN. Nie będziesz też narzekał na kursy i bogatą ofertę (pod kątem typowania).

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Jak można grać wydarzenia z oferty Fortuny?

Innym polecanym podmiotem hazardowym jest na pewno Fortuna. Co warto wiedzieć na temat tego bukmachera internetowego? Fortuna także działa legalnie w naszym kraju. Wskazują na to chociażby informacje, które znaleźliśmy na stronie głównej tego cenionego bukmachera online. Dodatkowo tej marki także próżno szukać w Rejestrze Domen Zakazanych. Nie wiesz jednak, jak obstawiać mecze w Fortunie? To proste. Masz tutaj aż trzy opcje. To o jeden wariant więcej w porównaniu do Betclic. Niektórzy decydują się na obstawianie w punktach stacjonarnych. Warto wiedzieć, że Fortuna daje tutaj spore pole do popisu. Chodzi o to, że takich lokali naziemnych nie brakuje na terenie całego naszego państwa. Poza tym masz okazję np. swobodnie obstawiać wybrane przez siebie wydarzenia przez sieć lub korzystać z apki mobilnej. Dlaczego ten buk jest tak popularny? Betclic oferuje dobre kursy i szeroką paletę wydarzeń do obstawiania. Bardzo podobne zalety ma po swojej stronie także ta firma bukmacherska.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakład bez ryzyka do 600 PLN to bardzo popularny bonus powitalny

Nie wspomnieliśmy jeszcze w dzisiejszym artykule nic o promocji na start. A jest ona bardzo atrakcyjna. Nic dziwnego, że ta firma bukmacherska ma coraz więcej Klientów. Warto zauważyć, że możesz swobodnie zdecydować się na zakład bez ryzyka. Aż do poziomu 600 PLN. Na co jeszcze możesz liczyć? Na dzień dobry firma bukmacherska Fortuna oferuje zaś promocję… bez konieczności wykonywania żadnego depozytu. W ten sposób możesz zaś zainkasować 20 PLN.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button