Boks w zakładach bukmacherskich – czyli jak zarobić aby samemu nie dostać

Boks to bardzo popularna dyscyplina sportowa w Polsce. Stare media zawsze, gdy zbliża się ,,wielka walka” grzmią ,,ile wlezie” na antenie, bądź też w gazetach. Co ciekawe ta dyscyplina jest na tyle popularna, że także nowe pokolenie jest nią zainteresowane. Ostatnia walka zorganizowana przez nowe media społecznościowe (KSI VS Logan Paul) ,,biła” rekordy popularności na platformach ją transmitujących. A więc jak obstawiać, aby zarobić, ale nie ,,zarobić”?

Boks w zakładach bukmacherskich – czyli jak zarobić aby samemu nie dostać

Wiedza to potęga (no i podstawa) w zakładach bukmacherskich)

Dobrze, śmieszki na bok, jeśli chodzi ogólnie o obstawianie zakładów bukmacherskich, to na start musimy się w ogóle dowiedzieć jak obstawiać zakłady bukmacherskie. Pierwsze pytanie, na jakie początkujący gracz bukmacherki (bądź osoba która jest zainteresowana bukmacherką) musi sobie odpowiedzieć, to czy w ogóle ma jakiekolwiek pojęcie na temat dyscypliny, którą chce obstawiać. Najlepszym ,,startem” w świat bukmacherki i od razu zadaniem lewego prostego bukmacherowi (nie namawiamy nikogo do przemocy, rzeczy napisane w tym artykule to czyste śmieszki, pamiętajcie że przemoc rodzi przemoc!) będzie jeśli już w przeszłości uprawialiśmy jakiś sport związany z pięściarstwem (jeśli oczywiście chcemy obstawiać boks).

Jeśli to pytanie znalazło odpowiedź ,,tak” u naszego początkującego gracza, to gratulacje, możemy przejść do następnego kroku. Jeśli jednak odpowiedź to ,,nie”, to musimy trochę nad tym popracować, ponieważ w innym wypadku gdy przyjdzie co do czego (czyli w tym wypadku obstawiania wyników w bukmacherce) to zamiast wygranej będzie przegrana za przegraną, a przecież nikt nie lubi tracić pieniędzy. Dobrym sposobem na uzyskanie brakującej wiedzy jest przeglądanie for bukmacherskich, bądź oglądanie samych starć początkowo bez obstawiania, a następnie analizowanie danego spotkania krok po kroku, aby zrozumieć mechanikę i taktykę działania naszych przyszłych faworytów (bądź ich przeciwników). 

Następnym krokiem, zaraz po wiedzy jest zadanie sobie samemu pytania, czy mamy w sobie cechy dobrego gracza zakładów bukmacherskich. To pytanie jest o tyle ważne, że jeśli nie posiadamy anielskiej cierpliwości, wnikliwego, analitycznego podejścia do danych spraw, bądź po prostu ,,głupiego” szczęścia, nie powinniśmy podchodzić do zakładów bukmacherskich, z tego powodu że po prostu się rozczarujemy, zamiast się dobrze bawić, a tego nikomu nie życzymy.

Wybór bukmachera – bez tego ani rusz.

Naszym kolejnym krokiem, zaraz po odpowiedzeniu sobie na nasze poprzednie pytania jest wybór odpowiedniej, legalnej firmy bukmacherskiej. Niestety bez tego nie postawimy naszego kuponu w sposób legalny. Warto jest na początku sprawdzić każdego legalnego bukmachera, ponieważ każda firma oferuje inne od konkurencji stawki, promocje oraz bonusy dla nowych użytkowników. Polecamy wybrać tego bukmachera, który według nas ma dla nas najlepsze stawki, oraz oferuje najlepszy bonus na start (według naszego mniemania).


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button