Bukmacherskie aplikacje mobilne a usługi dodatkowe najpopularniejszych operatorów

Polscy bukmacherzy każdego dnia starają się o to, by jak najszybciej się rozwijać. Wszyscy udoskonalają przy tym swoją ofertę główną i bonusową, inwestują w kampanie marketingowe i szukają nowych sposobów na dotarcie do każdego z klientów. Polem do rywalizacji od dawna są też aplikacje mobilne, które stały się ostatnio podstawowym środkiem do obstawiania, ale i tak zwane usługi dodatkowe, pozwalające na obstawianie na nieco innych warunkach. Jak te dwie rzeczy korelują ze sobą? Czy z poziomu bukmacherskich aplikacji mobilnych da się korzystać z usług dodatkowych? Dlaczego ich obecność w oprogramowaniu tego typu jest korzystna dla nas, ale i dla operatora? Te, ale i wszystkie inne powiązane kwestie postaramy się poruszyć w tym wpisie.

aplikacje najlepszych bukmacherów
Bukmacherskie aplikacje mobilne a usługi dodatkowe najpopularniejszych operatorów

Usługi dodatkowe w bukmacherskich aplikacjach mobilnych

W aplikacjach mobilnych polskich bukmacherów możemy obecnie sięgać po każdą oferowaną przez nich usługę dodatkową. Aktualnie istnieją dwie i to one są tymi najpopularniejszymi w naszym kraju. Chodzi tutaj o:

  • sporty wirtualne, czyli usługę, w obrębie których obstawiać możemy zmyślone spotkania w równie fikcyjnych rozgrywkach, często w dyscyplinach nieistniejących w ofercie głównej bukmachera (jak wyścigi konne czy wyścigi chartów). Za przygotowanie usługi odpowiedzialny jest komputer – bazuje ona na jego algorytmach, więc zdajemy się tu na szczęście, ale niekoniecznie na losowość;
  • gry karciane, które od razu po pojawieniu się na polskim rynku bukmacherskim pod koniec ubiegłego roku wdrożone zostały również do aplikacji mobilnych. Obstawiamy w nich rzeczywiste transmisje na żywo symulowanych rozdań w gry karciane – legalnego pokera, blackjacka czy wojnę.

Wszystkie usługi dodatkowe są dostępne całodobowo, każdego dnia roku. Każda z nich oferuje bardzo szybki model zakładów, z kuponami rozwiązywanymi w zaledwie kilka minut od ich zakupu.

Interfejs usług dodatkowych w aplikacjach na telefon i tablet

Aplikacje mobilne są o tyle specyficzne, że muszą wyświetlać wszystko w nienagannej formie na bardzo szerokiej palecie urządzeń. Jedne z nich posiadają mniejsze, inne zaś większe ekrany, a usługi dodatkowe wymagają dość dużo przestrzeni roboczej. W końcu w ich obrębie musimy widzieć zarówno ich symulację, jak i opcje bukmacherskie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Najlepsi bukmacherzy rozwiązali to w bardzo prosty sposób – mniejsze ekrany podzielili na pół, na górnej połowie wyświetlając transmisję lub symulację („przyklejoną” na miejsce), a na dole – opcje bukmacherskie. Co ważne, operowanie w obrębie tych drugich w żaden sposób nie resetuje transmisji. Można więc obstawiać bez przeszkód w oglądaniu. Większe ekrany dają bukmacherom większe możliwości – aplikacje bukmacherskie słyną ze swojej płynności w sposobie prezentowanych informacji, daje to również lepsze sposoby na obstawianie zakładów. Jedno w tym wszystkim jest najważniejsze – interfejs usług dodatkowych w aplikacjach bukmacherskich dostosowuje się do urządzenia, z którego korzysta klient.

Plusy usług dodatkowych w ofercie aplikacji mobilnych

Z wdrożenia usług dodatkowych w obręb aplikacji mobilnych polskich bukmacherów korzystają zarówno operatorzy, jak i my – typujący. Dla tych pierwszych jest to najzwyczajniej w świecie okazja do powiększenia swoich własnych przychodów. Usługi dodatkowe, z uwagi na swój charakter, są w stanie przynosić im zyski przez cały tydzień, w przeciwieństwie do klasycznych spotkań sportowych, najczęściej obstawianych w regularnych, choć najczęściej dość długich odstępach czasu. Jeżeli chodzi o korzyści dla nas, do tych najważniejszych zaliczyć można:

  • możliwość typowania o dowolnej porze dnia i nocy – połączenie usług dodatkowych z aplikacjami mobilnymi pozwala korzystać z nich w dowolnym miejscu i momencie – nawet tuż przed snem, podczas leżenia w łóżku; to olbrzymia wygoda, którą każdy typujący z pewnością doceni; 
  • niezobowiązujący charakter – jeden zakład w obrębie usług dodatkowych w całości zamyka się w przeciągu kilku minut – mowa tutaj zarówno o szybkim rozeznaniu się, zawarciu go oraz rozwiązaniu; w związku z tym możemy postawić nawet nie posiadając zbyt wiele czasu;
sts online aktualne bonusy
Kod promocyjny BETONLINE na dodatkowy zakład bez ryzyka w STS
  • szansę na nauczenie się mechanik obstawiania – z uwagi na szybki charakter usług dodatkowych, stanowią one świetne narzędzie do nabywania doświadczenia w zakładach wzajemnych – pozwalają też szybko nauczyć się interfejsu aplikacji mobilnych i szybkiego nawigowania się po nim;
  • brak większych wymagań analitycznych – podczas gdy standardowe spotkania sportowe wymagają od nas przeprowadzania dogłębnej analizy, w przypadku usług dodatkowych nie jest ona konieczna; sprzyja to wchodzeniu w aplikację i szybkiemu sięganiu po opcje bukmacherskie, zależne od sytuacji na ekranie.

Czy z usług dodatkowych może korzystać każdy użytkownik bukmacherskich aplikacji mobilnych?

Tak – każda osoba, która zarejestrowała się u bukmachera i posiada na to środki może typować usługi dodatkowe w aplikacjach mobilnych. Typowanie nie jest jednak czymś wymaganym – równie dobrze można wejść w obręb tych usług w roli obserwatora, chociażby po to, by zrozumieć rządzące nimi schematy.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Czy usługi dodatkowe pobierają dużo transferu mobilnego?

Choć w dzisiejszych czasach każdy z nas dysponuje sporym transferem danych w obrębie urządzeń mobilnych, wiele osób musi go oszczędzać. Bukmacherskie aplikacje mobilne i usługi dodatkowe w ich obrębie nie wymagają dużych jego ilości. Mimo wszystko jednak musimy liczyć się z tym, że oglądanie transmisji (na przykład w grach karcianych) będzie stale go pobierało. Jeśli mamy więc taką możliwość, przełączmy się na darmowe Wi-Fi.

Co się stanie, gdy urządzenie mobilne wyłączy nam się w trakcie obstawiania usług dodatkowych?

Wszystko zależy tutaj od tego, na jakim etapie znajdowaliśmy się tuż przed rozłączeniem. Jeżeli nie zawarliśmy żadnego zakładu, nie zostanie on zawarty za nas. Jeżeli jednak udało nam się już to zrobić, zostanie on zrealizowany. My z kolei będziemy mogli go zobaczyć w historii zakładów – wielu bukmacherów umożliwia nawet wyświetlenie zarówno jego, jak i fragmentu transmisji, którego tenże zakład tak naprawdę dotyczył.

5 / 5. Ocen: 4

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button