Co mogą powiedzieć nam kursy bukmacherskie?

Co mogą powiedzieć nam kursy bukmacherskie?

Masz dokładnie taki sam twardy orzech do zgryzienia dotyczący tego aspektu? Jesteś początkującym typerem? W sumie to dopiero wczoraj założyłeś pierwsze konto bukmacherskie? Jeszcze nie do końca dobrze orientujesz się w ramach tego działu? Czym są kursy bukmacherskie? O czym one informują? Czy granie na faworytów zawsze przyniesie pożądane skutki? A może lepiej będzie, mimo wszystko, obstawiać na niespodzianki? 

Podstawowy zakład typu 1×2

Rozpocznijmy od tego tematu. Warto wiedzieć, że jest to podstawowy zakład obstawiany w podmiotach hazardowych. Składa się on z trzech możliwości. Warto już teraz zaznaczyć, że takie zagadnienia (pomocne osobom początkującym, ale nie tylko) są omawiane m.in. na rozmaitych stronach internetowych. Wybierz zatem sprawdzony, doświadczony serwis dla typerów. Tam będzie bowiem wszystko perfekcyjnie wyjaśnione przez dobrych zawodowców. Ten aspekt najlepiej zaś opisać na konkretnym przykładzie. Załóżmy, że chcesz wytypować spotkanie piłkarskie. Jeśli obstawiasz na gospodarzy, to warto umieścić na kuponie „1”. A może uważasz, że potencjał obu klubów jest zbliżony? W takim razie warto postawić „x”. Z kolei wygrana gości to „2”. Kursy są rozmaite. Im mniejsze notowania, tym teoretycznie większe szanse na zwycięstwo ma dana drużyna. Załóżmy, że aktualne kursy bukmacherskie wystawione na spotkanie Ekstraklasy to 2,00 – 3,30 – 3,50. Z tego można wywnioskować, że według oddsmakerów (chodzi nam teraz o osoby ustalające na co dzień kursy) faworytami są gospodarze. A wgrana gości („2”) jest w danym przypadku stosunkowo najmniej prawdopodobna.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Czy zawsze faworyci wygrywają?

Często osoby początkujące wychodzą z takiego założenia, że warto obstawiać na samych faworytów i to… ogólnie powinno wystarczyć do notowania bardzo dobrych wyników w podmiotach hazardowych. Niestety, to wcale nie jest takie proste, jak komuś mogłoby wydawać się na samym początku. Nawet najwięksi faworyci od czasu do czasu zawodzą. Na stronie internetowej betnet.pl możesz dowiedzieć się więcej m.in. na temat tego właśnie zagadnienia. Są tam bowiem artykuły na temat sportu oraz szeroko rozumianej bukmacherki. Możesz również dowiedzieć się, które podmioty hazardowe oferują obecnie najlepsze kursy itp. Pewne jest jedno. Faworyci nie zawsze wygrywają. Nawet największym zdarzają się wpadki. Biorąc pod uwagę sporty indywidualne oraz drużynowe. Kilka dni temu na polskich kortach grała Iga Świątek. Raszynianka była zdecydowanym faworytem, a niespodziewanie odpadła w ćwierćfinale. Musisz zatem bardzo dokładnie analizować każde spotkanie, by jak najmocniej zminimalizować ryzyko ewentualnej porażki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Czy opłaca się obstawiać bardzo wysokie kursy bukmacherskie?

Taka taktyka także nie jest do końca wskazana. Oczywiście, jak zagrasz np. za 50 PLN kilka spotkań po kursach 8,00, czy 9,00 itp. to Twoja ewentualna wiktoria będzie bardzo okazała. Kłopot jednak polega na tym, że są małe szanse, że zainkasujesz te pieniądze w praktyce. Kluczem do regularnego osiągania dobrych wyników jest zaś dokładna analiza. Poza tym rekomenduje się obstawianie singli lub maksymalnie dubli.

5 / 5. Ocen: 1

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button