Co warto jest wiedzieć o zakładach bukmacherskich?

Zakłady sportowe dla początkujących graczy to najczęściej ciężki orzech do zgryzienia – i nic dziwnego, z racji tego, że na zakładach bukmacherskich bardzo wiele osób połamało sobie zęby (oraz portfele). Jednakże co warto jest wiedzieć, aby przynajmniej po części zapobiec utracie swoich środków?

Co warto jest wiedzieć o zakładach bukmacherskich?

Niewiele osób wykonuje analizę bukmacherską

Otóż to, ale to nawet nie z tego powodu, że im się ,,nie chce” – analiza bukmacherska to coś, co nie jest łatwe do wykonania, ponieważ potrzeba do tego mnóstwa cierpliwości, wiedzy, oraz przede wszystkim analitycznego umysłu. W końcu wyszukiwanie pewnych schematów w czasie rozgrywek meczowych nie dość, że jest czasochłonnym zadaniem, to na dodatek jeszcze trzeba naprawdę być uważnym, ponieważ nie tak łatwo zauważyć te wszystkie schematy. Z resztą ci, którzy znają się na analizie bukmacherskiej najczęściej są zatrudniani przez legalnych bukmacherów, z tego powodu, iż gdyby zaczęli oni grać na zakładach bukmacherskich, to w większości przypadków wygrywaliby oni więcej, niż bukmacher tego by chciał.

Kursy bukmacherskie

To kolejny ważny element gry każdego gracza zakładów bukmacherskich. Jednakże wielu graczy czasami przecenia wartość kursów bukmacherskich, co może powodować, że przegrywają więcej zakładów, z racji tego, że zwracają na to całą swoją uwagę. Owszem, kurs bukmacherski jest ważny, jednakże powinniśmy pamiętać o tym, że to nie wszystko, na  co powinniśmy zwracać uwagę. W innym wypadku możemy się zagapić, ponieważ nagle bukmacher zmienił kurs, no i będzie klops, ponieważ obstawiłeś źle.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Fora bukmacherskie

Fora bukmacherskie to świetne miejsca na to, aby zacząć dyskutować z innymi graczami na temat zakładów bukmacherskich. Z góry możemy powiedzieć, że warto zainteresować się systemem płatności – czy dany bukmacher oferuje wypłaty bonusowe w ciągu tygodnia, czy tylko regularnie lub w inny sposób. Ponadto jakich bonusów możesz się spodziewać, ale co ważniejsze – co zrobić, jeśli chcesz je zachować i wypłacić po wygranej. Nie jest łatwo zarejestrować się u dealera, wprowadzić kod i obstawić. Możesz wypłacić środki z bonusu – o nie, zwykle musisz najpierw postawić bonus wiele razy, chociaż istnieją inne warunki wypłaty bonusu, więc musisz uważnie przeczytać Warunki każdej promocji. W końcu bukmacherzy nie są na tyle naiwni, aby pozwolić Ci wypłacić ,,swoje” pieniądze.

Kuszenie nielegalnych bukmacherów

Może to być niezbyt często omawiany temat, ale najlepiej będzie, jeśli będziesz sobie o tym zdawał sprawę. Obstawianie zakładów u nielegalnych bukmacherów będzie wiązało się z ogromnymi karami, nie mówiąc już o zwrocie wygranych zysków do państwowego działu podatkowego. Przecież kiedy pieniądze z podatków znikają gdzieś w tajemniczych okolicznościach, nasz ukochany kraj nie bardzo to lubi, a faktycznie, w porównaniu z tymi „zwykłymi” przestępstwami, traktowanie przestępstw podatkowych jest znacznie surowsze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button