Czy typowanie zakładów jest dobrym pomysłem na zdobycie doświadczenia u bukmachera?

Każdy, komu wydaje się, że może od tak zacząć wygrywać u bukmachera, powinien dwa razy się zastanowić, zanim coś powie bądź napisze. Niestety, ale granie na zakładach bukmacherskich nie jest takie proste, jak to się niektórym wydaje, dlatego też dziś przedstawimy wam pewną strategię, którą możecie wykorzystać do zdobycia doświadczenia na zakładach bukmacherskich!

,,A ja zacznę obstawiać i tyle”

Te słowa nie wróżą zbyt dobrze karierze nowego gracza zakładów bukmacherskich, ale to naprawdę zależy od tego, czy tylko planujesz zabawę i nie patrzysz na to, co zostanie przez ciebie stracone, czy jednak chcesz na tym zarabiać. Wtedy jednak sytuacja staje się bardziej skomplikowana, ponieważ tak naprawdę nie wiesz, co robisz, a każda kolejna strata tylko cię denerwuje. Z biegiem czasu zrezygnujesz tylko z powodu kolejnego niepowodzenia. Oczywiście jest kilka opcji, aby temu zapobiec, ale nie każdy otrzyma za każdym razem promocje sportowe, takie jak darmowe zakłady lub zakłady typu cash back – można to oczywiście wziąć pod uwagę, ale nie są one cykliczne – w końcu bukmacher może zrobić więcej, abyś przegrał tego typu zakłady, co ułatwi mu osiągnięcie większych zarobków – bo ostatecznie bukmacher musi zarabiać, a nie tracić.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zalety typowania

Pierwszą zaletą typowania jest to, że nie stracisz pieniędzy. Po drugie – zdobędziesz doświadczenie, więc decydując się na obstawianie w przyszłości, możesz od razu zacząć wygrywać zakłady u bukmachera. – Po trzecie, dużo łatwiej jest nauczyć się analizy sportowej, chociaż to rozwiązanie z pewnością ma swoje wady. Oczywiście po pierwsze nic nie wygrasz – bo nic nie stawiasz, po drugie – przegapisz wszystkie promocje i bonusy do zakładów, a po trzecie możesz stracić dużo czasu.

Jakie są różnice między typowaniem a obstawianiem?

Zacznijmy od różnicy – typ bukmacherski polega mniej więcej na tym, że nie zaryzykujesz żadnych swoich pieniędzy – na początku wydaje się to zaskakujące, ale jest szalony sposób, ponieważ jest to bardzo prosty sposób na zdobycie doświadczenia. To jedyna różnica, ponieważ wszystkie inne kwestie (takie jak umieszczanie kuponów) są takie same. Analizę bukmacherską przeprowadzasz w ten sam sposób, sprawdzając kursy i to, co bukmacher zrobił w ostatnim momencie zawierania zakładu. Może brzmi to ciekawie, ale oprócz swojej „satysfakcji” z bukmachera możesz też sporo dowiedzieć się o grach losowych, bo wtedy Twoje środki są bezpieczne i możesz w każdej chwili przejść na właściwe obstawianie, prawda?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto się bawić w typowanie zakładów?

Tak naprawdę ta kwestia należy tylko do ciebie do rozważenia. Niektórzy tak rekompensują sobie straty, ponieważ na zakładach bukmacherskich wyczerpali swój miesięczny limit na obstawianie. Typowanie zakładów bukmacherskich może być fajne, ale jest na pewno nieco mniej satysfakcjonujące, z racji tego, że nie wygrywasz na nich nic.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button