Czy w 2020 nadal możemy typować zakłady na e-sport?

Otóż w większości przypadków na szczęście zakłady na e-sport są dostępne, z racji tego że jedyną różnicą jest to, że odbywają się one bez udziału publiczności, co pozwala na przeprowadzenie ich w miarę normalny sposób, poprzez transmisje online. Naturalnie większość turniejów takich jak IEM 2020 zostało przeniesionych na inny okres, bądź też całkowicie odwołanych, ale tutaj akurat nic nie możemy zrobić. Ale czy w tym roku nadal możemy typować zakłady na e-sport w miarę normalnie?

Czy w 2020 nadal możemy typować zakłady na e-sport?

Jak zacząć obstawiać e-sport?

W pierwszej kolejności należy wybrać dobrego bukmachera. Ułatwi to nam później grę, nie mówiąc już o tym, że będziemy mieli szersze pole do manewru. Jak wybierać porządne firmy bukmacherskie? W tym celu możecie na przykład korzystać z różnych rankingów. Możemy w internetowych rankingach znaleźć sprawdzone firmy bukmacherskie, które już od dłuższego czasu działają w branży zakładów bukmacherskich.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Tak naprawdę warto wybierać jedynie legalne firmy bukmacherskie, w końcu muszą one posiadać odpowiednie dokumenty zaakceptowane przez nasz rząd do oferowania swoich usług w sektorze zakładów wzajemnych. Na początek należy wybrać konkretną dyscyplinę i znaleźć dane spotkanie – w tym wypadku są to zakłady na e-sport. Potem trzeba dodać wybrane zdarzenie do kuponu. Można grać single lub zakłady akumulowane. Każdy musi określić stawkę, a następnie zatwierdzić kupon. Jeśli coś wygracie, to nie musicie już nic dodatkowo robić, ponieważ gotówka trafi na Wasze konto w sposób automatyczny.

Nuda w czasie kwarantanny

Świetnym pomysłem na spędzenie swojego wolnego czasu jest rozwijanie swoich pasji. Lubisz grać na komputerze? Oglądać sport? To zamiast leżeć przed telewizorem, po prostu zacznij obstawiać zakłady na e-sport. Wiadomo, pierwsza myśl jaka jest na początku to ,,nie chce mi się”, ale jeśli zaczniesz cokolwiek ze sobą robić (nikogo nie posądzamy o bycie leniwym), jesteśmy prawie pewni że poczujesz satysfakcję z samego chociażby faktu, że ruszyłeś/aś się z kanapy (bądź łóżka). Wiedza zdobyta z naszych pasji (na przykład z gier komputerowych) pozwoli nam na skuteczne typowanie wyników, ale zanim to zrobimy, powinniśmy przede wszystkim wiedzieć, czy posiadamy cechy dobrego typera. Dlaczego akurat mamy takowe cechy posiadać? Powód jest bardzo prosty, ponieważ jeśli ich nie posiadamy, szansa na to że cokolwiek wygramy na zakładach e-sportowych, jest bardzo niska, a nikt nie lubi przecież przegrywać, prawda?

Wiadomo, ciężko czasami jest nam się ruszyć z pod ciepłej kołdry, kiedy na zewnątrz pada deszcz a my mamy cały dzień wolny, lecz mimo wszystko warto jest wtedy wstać, poćwiczyć trochę i dopiero wtedy myśleć o leżeniu ,,czterema literami do góry”, z tego powodu że każdy, choć minimalny wysiłek fizyczny może nam się zwrócić z nawiązką. Oprócz tego wiedza na temat uprawianego sportu przyda nam się również w typowaniu wyników danej dyscypliny sportowej. Ale zanim jednak zaczniemy obstawiać, warto się zapoznać z rodzajami typów bukmacherskich. Zapytacie po raz kolejny ,,dlaczego?” Otóż odpowiedź jest prosta, można obstawiać, ale jeśli nie wiemy co obstawiamy, to jak chcemy cokolwiek wygrać?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button