Dlaczego Betgames STS na ten moment nie ma żadnej konkurencji?

Betgames STS to ciekawa usługa, zaoferowana przez bukmachera STS pod koniec zeszłego roku. Na początku wydawało się, że długo się nie utrzyma, z racji dość restrykcyjnego prawa, jednakże ku zdziwieniu większości osób, nadal operuje i ma się świetnie. Powoli staje się też bardziej popularniejsza od Total Casino, a w końcu państwu o to chodziło, żeby to ono właśnie miało monopol na oferowanie gier karcianych online. Jednakże dlaczego STS zbija kokosy, a u konkurencji cisza? O tym zaraz sobie opowiemy!

Dlaczego Betgames STS na ten moment nie ma żadnej konkurencji?

Dlaczego Betgames STS jest aktualnie liderem w tej niszy?

To proste – ponieważ jest to sukcesywna próba ominięcia monopolu naszego państwa na oferowanie gier karcianych online, jednocześnie nie będąc nawet kategoryzowanym według prawa jako nielegalne, a będąc jedynie prostą rozgrywką porównywalną do zakładów na żywo u STS.

Co ciekawe, nasze państwo prowadzi bardzo restrykcyjną politykę odnośnie gier karcianych online, ponieważ jedyną oficjalnie uprawnioną spółką do prowadzenia takiego przedsięwzięcia jest Totalizator Sportowy, który jest w posiadaniu państwa. Jednakże wciąż pozostaje pytanie – dlaczego konkurencja nic z tym nie robi, i kiedy możemy spodziewać się kopii betgames sts, skoro szlak już został przetarty? Otóż to bardzo proste, każdy wie, że nasze państwo nie lubi, kiedy ktoś zabiera im pieniądze (które są tak naprawdę obywateli) – przez co być może zdarzy się i tak, że poker online, bakarat czy też wojna w STS po prostu zostaną z miejsca zakazane. Konkurencja prawdopodobnie boi się zainwestować pieniądze w coś, co może się okazać, że za chwilę będzie nielegalne.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W co możemy grać w betgames STS?

Otóż wszystko, w co możemy grać w Betgames STS macie opisane na stronie www.sts.pl. My możemy wam powiedzieć, że na ten moment dostępne w Betgames jest poker w odmianie texas hold’em, bakarat oraz wojna. Poker to najpopularniejsza gra w Betgames, wojny chyba nie musimy nikomu opisywać, a w bakarat staramy się, aby wynik naszych kart był jak najbliższy liczbie 9. Wybór na ten moment może i nie jest zbyt wielki, ale STS zapowiedziało że wkrótce być może rozszerzy ofertę. Co ciekawe sts betgames bonus bez depozytu jest też naprawdę świetną ofertą dla nowych graczy.

Jak dowiedzieć się ile wygraliśmy?

To bardzo proste, wystarczy zalogować się na nasze konto i tam będziemy w stanie wszystko sprawdzić. Wygrana, którą otrzymuje gracz to iloczyn ustalonego indywidualnie procentowego współczynnika wpłaconej stawki i kursu. Niestety, ale w przypadku gry w wojnę kombinowanie zakładów nie jest możliwe. Przed obstawianiem zakładów na Betgames STS najlepiej jest uważnie przeczytać zasady, na których opiera się gra w Betgames, po to abyśmy później nie byli czymś zaskoczeni.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button