Fuksiarz aplikacja mobilna iOS, Android – jak pobrać?

Fuksiarz.pl to jeden z najszybciej rozwijających się bukmacherów na polskim rynku. Firma powstała w 2019 roku i pomimo krótkiego czasu funkcjonowania dysponuje bardzo konkurencyjną ofertą. Podobnie jak większość bukmacherów – ma do dyspozycji aplikację mobilną. Niezależnie od tego, czy użytkujemy telefony bazujące na systemie Android, czy iOS – Fuksiarz ma zamiar wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich użytkowników, ponieważ aplikacja Fuksiarz będzie dostępna w jednym i drugim przypadku. Funkcjonalność również nie jest w żaden sposób ograniczona – wszystkie opcje dostępne na stronie online są również do dyspozycji w ramach działania aplikacji mobilnej. 

aplikacja mobilna fuksiarz
Fuksiarz aplikacja mobilna iOS, Android – jak pobrać?

Fuksiarz aplikacja iOS i Android – jak pobrać i zainstalować?

Wiemy już czym jest aplikacja Polskiego bukmachera Fuksiarz, teraz sprawdźmy jak pobrać aplikację i ją zainstalować na telefonie z systemem Android i iOS.

Aplikacja Fuksiarz – Android

W pierwszej kolejności Fuksiarz udostępnił wersję dla urządzeń w systemie Android. Biorąc pod uwagę twarde dane, z których jasno wynika, że w naszym kraju jest zdecydowanie więcej użytkowników serwisów bukmacherskich korzystających z tego oprogramowania – nietrudno się dziwić takiej kolejności. W celu samej instalacji musimy udać się na stronę bukmachera – tam z łatwością znajdziemy link to pobrania. Zanim to jednak zrobimy – będziemy musieli zmienić ustawienia w naszym telefonie. Chodzi o komendę – pozwól na pobieranie plików z nieznanych źródeł – oczywiście chodzi nam tylko i wyłącznie o stronę www.Fuksiarz.pl. Wymóg ten wnika z tego, że aplikacji nie znajdziemy na dany moment w sklepie Google Play. Po zmianie ustawień – pobranie oraz instalacja trwa kilkadziesiąt sekund i jesteśmy gotowi do akcji. Możemy się zalogować lub zarejestrować w zależności od potrzeb. Sama aplikacja będzie dostępna w telefonie dokładnie tak jak pozostałe i jest darmowa.

Aplikacja Fuksiarz – iOS

Jak wspomniano wcześniej – aplikacja dla urządzeń mobilnych w pierwszej kolejności trafiła na systemy Android – dla użytkowników urządzeń Apple – nie znajdziemy jej jeszcze w AppStore. Jest natomiast możliwość korzystania ze strony internetowej bukmachera w formie przeglądarkowej, która uruchomiona na urządzeniach mobilnych zmieni swój wygląd na wzór aplikacji dla wyższego komfortu użytkowania. Nie zmienia to jednak faktu, że trwają prace nad wersją kompatybilną z urządzeniami iPhone, oraz iPad. Po wprowadzeniu do ogólnego użytkowania – będzie można dokonać instalacji we wspomnianym sklepie AppStore. Podobnie jak w przypadku Androida – możliwość instalacji i użytkowania będzie nieodpłatna. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Aplikacja mobilna Fuksiarz – funkcjonalność i dostępne opcje

Jak wspomniano wcześniej – funkcjonalność dla wersji mobilnych nie jest w żaden sposób ograniczona względem klasycznej wersji ze strony online. Jest w tym oczywista logika – forma aplikacji ma dla niewielkich urządzeń, jakimi są telefony kilka znaczących atutów – przede wszystkim szybkość i sprawność działania oraz interfejs, który często jest bardziej praktyczny w użytkowaniu. W dzisiejszych czasach niemal każdy usługodawca od banków po portale informacyjne oraz społecznościowe posiada wersje mobilne właśnie ze względu na wysokie walory użytkowe – nie trzeba specjalnie zasiadać do komputera – telefon zawsze mamy pod ręką.

Fuksiarz podobnie jak inne serwisy oferujące wersje mobilne zadbał, żeby aplikacja w możliwie największy sposób uprościła codzienne użytkowanie. Telefony i tablety mają stosunkowo niewielkie wyświetlacze, dlatego wszystko musi być widoczne, przejrzyste i usystematyzowane w taki sposób, żeby obsługa i nawigacja wśród dziesiątek dyscyplin i tysięcy możliwych zdarzeń przebiegała w sposób niezakłócony, a nasze preferencje były łatwe do odnalezienia. Regularne aktualizacje i uważne wsłuchiwanie się w głosy użytkowników to coś, na co można w przypadku Fuksiarza liczyć.

fuksiarz bonusy bez obrotu
Polski bukmacher Fuksiarz – cashback bez obrotu!

Sam interfejs jest czytelnie skonstruowany z klasycznym panelem po lewej stronie, który przeniesie nas bezpośrednio tam, gdzie chcemy się znaleźć. Szczególne istotny jest panel zakładów live – nie da się ukryć, że w tej kategorii urządzenia mobilne są szczególnie przydatne, a cała sekcja live wydaje się być przemyślaną koncepcją. Nawigowanie jest uproszczone poprzez intuicyjne filtry, a dodatkowo w bardzo czytelny sposób widzimy jak zmieniają się kursy na poszczególne zdarzenia. Pomijając zakłady live – główny panel to nasz prawdziwy przewodnik – za jednym kliknięciem – a właściwie dotknięciem przenosi nas w każde miejsce, jakie Fuksiarz dla nas przewidział – niezależnie czy chodzi o zakłady, media społecznościowe, czy panel informacyjny. Jeśli to nadal za mało – mamy też możliwość wyszukiwania po wpisaniu pożądanej frazy, więc zagubienie praktycznie graniczy z cudem.

Zalety bukmacherówBukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Fuksiarz.pl aplikacja mobilna – metody płatności u bukmachera

Naturalnym uzupełnieniem dla każdego bukmachera, który dąży to wysokiej i bezproblemowej kultury użytkowania, są oczywiście szybkie płatności. W przypadku Fuksiarza również taka usługa jest gwarantowana, a wystarczy zacząć od tego, że minimalna kwota depozytu to zaledwie 1zł. Niezależnie od tego ile wpłacamy – nie jest pobierana żadna prowizja, a wszystkie wpłaty są realizowane natychmiastowo niezależnie od dnia i tygodnia roku -24/7. Wpłaty dokonamy dosłownie za pomocą kilku kliknięć, za pośrednictwem czołowych firm na rynku – PayU, Dotpay, Tpay.com i Przelewy24. Dla zwolenników płatności kartą jest też opcja wpłaty za pomocą Visa/MasterCard. Nie ma jednak co ukrywać, że w kontekście aplikacji mobilnych – prawdopodobnie najlepsza, a na pewno najbardziej popularna metoda ze względu na swoją prostotę – BLIK – jest również dostępna.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

W drugą stronę proces przebiega równie sprawnie – wypłaty księgowane w ciągu 15 minut od zlecenia; biuro Fuksiarza zleca wypłaty w godzinach od 08.00 do 23.00 codziennie. Zwrócić należy jedynie uwagę, że przy pierwszej wypłacie mamy dodatkową weryfikację danych. 

Fuksiarz aplikacja mobilna – dostępne bonusy i funkcje extra

Użytkownicy aplikacji Fuksiarz.pl mogą liczyć na znane i lubiane flagowe promocje tak samo w wersji mobilnej, jak w standardzie przeglądarkowym. Oznacza to, że np. bonus powitalny w ramach flagowego zakładu bez ryzyka na start jest dostępny niezależnie od wersji, którą użytkujemy. Każdy nowy gracz na pewną znajdzie tę opcję, ponieważ w wersji na urządzenia mobilne jest temu poświęcona cała zakładka w panelu głównym. Nie tylko nowi gracze mogą liczyć na bonusy – w zakładce bonusy bukmacherskie zapoznamy się z innymi promocjami, z których znany jest Fuksiarz. Cashback bez limitu, czyli zwrot za przegrany zakład, Early Payout, czyli potencjalna wygrana bez względu na końcowy wynik spotkania, Boost kursów na zdarzenia, które nas interesują, cashback na sporty wirtualne – wszystko to jest dostępne w aplikacji.

sts online aktualne bonusy
Kod promocyjny BETONLINE na dodatkowy zakład bez ryzyka w STS

Dodatkowo wszystkie te innowacyjne bonusy Fuksiarza mają poświęconą sobie zakładkę w panelu głównym, dlatego nie ma żadnego problemu, żeby je odnaleźć i zapoznać się ze szczegółami. Warto przy tej okazji zaznaczyć, że wspomniane szczegóły w niczym nie przypominają pisanych drobnym druczkiem nieczytelnych regulaminów – mamy dobrze widoczne i w prosty sposób przedstawione grafiki, które obrazowo tłumaczą nam warunki poszczególnych promocji specjalnych.

Fuksiarz aplikacja mobilna – zalety

Podsumowując całość, nie sposób nie przyznać Fuksiarzowi, że w krótkim czasie udało mu się osiągnąć bardzo dużo. Innowacyjne podejście do legalnych zakładów bukmacherskich sprawia, że jest to jedna z lepiej prosperujących tego typu firm na rynku. Zwrócenie uwagi w kierunku kompleksowej optymalizacji obsługi na urządzeniach mobilnych w postaci aplikacji jest naturalnym krokiem. Wersja na systemy Android spełnia wszystkie przesłanki, żebyśmy mogli mówić o sukcesie w zakresie funkcjonalności i komfortu obsługi. Aplikacja działa sprawnie – jej wygląd na urządzeniach mobilnych jest zmieniony w stosunku do tego, co mamy do dyspozycji na komputerze i są to zmiany dobre. Proporcje i układ głównego panelu jest tak skonstruowany, że nawet na niewielkim wyświetlaczu telefonicznym nie mamy problemów z nawigacją, kluczowe opcje są zawsze pod ręką, a sama obsługa jest łatwa i bardzo intuicyjna.

Komfort obsługi jest uzupełniony kompletnym pakietem bonusów, które są dostępne w standardzie przeglądarkowym, to samo dotyczy płatności – jednym słowem – aplikacja nie jest w żadnym zakresie uboższa, a jedynie dostosowana do warunków użytkowania na mniejszych przenośnikach. Bardzo dobrze o firmie świadczy również fakt, że pomimo braku aplikacji dla systemu iOS na ten moment – bukmacher nie zapomniał o jego użytkownikach. Dla wszystkich właścicieli urządzeń mobilnych Fuksiarz skonstruował responsywną stronę mobile – oznacza to, że nawet jeśli użytkownicy produktów marki Apple wejdą na stronę www.Fuksiarz.pl na telefonach lub tabletach – strona internetowa zmieni swój wygląd, dostosowując się do warunków użytkowania urządzeń przenośnych. 

Fuksiarz aplikacja mobilna – wady

Bez namysłu nasuwa się jedna wada, która nie wynika z użytkowania – tutaj wszystko wydaje się być dobrze przemyślane. Dotyczy ona kwestii dostępności aplikacji – a właściwie braku w sklepie Google Play oraz AppStore. Nie da się ukryć, że jest to powód, dla którego te sklepy są popularne i osiągają sukces – są bardzo proste w obsłudze. Wchodzimy, wyszukujemy tego, co nas interesuje, ściągamy bez obaw, że jest to bezpieczne źródło, instalujemy i to wszystko. Tutaj natomiast w przypadku systemu Android musimy zmieniać ustawienia w telefonie – wspomniana wcześniej opcja – pozwól na pobieranie plików z nieznanych źródeł.

Niezależnie od tego czy jest to duża, czy mała niedogodność – nie da się ukryć, że jakaś jest i na pewno dostępność w Google Play znacznie by sprawę uprościła, a dzisiaj prawie zawsze uprościć obsługę oznacza tyle, co poprawić. Wada w przypadku iOS jest oczywista – brak aplikacji w ogóle na dzień dzisiejszy – na szczęście jest responsywna strona mobile.

FAQ – aplikacja mobilna Fuksiarz.pl

Na jakie systemy jest aplikacja Fuksiarz?
Forma aplikacji jest dostępna dla systemu Android. Dla iOS bukmacher opracował responsywną stronę mobile, która zmienia swój wygląd po otwarciu na urządzeniach mobilnych. W Fuksiarz rejestracja konta pozwala na otrzymanie dodatkowych bonusów.

Skąd i jak pobrać aplikację Fuksiarz na telefon?
Dla systemu Android ściągnąć można ze strony Bukmachera, wcześniej należy zmienić ustawienia przeglądarki – pozwól na pobieranie plików z nieznanych źródeł. Dla systemu iOS aplikacja nie jest jeszcze dostępna

Czy aplikacja Fuksiarz jest darmowa?
Tak, aplikację można ściągnąć bez żadnych opłat.

5 / 5. Ocen: 11

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button