Wygrywanie na typach sportowych nie jest łatwe, jednakże jak najbardziej możliwe. W końcu na internecie można znaleźć zdjęcia, gdzie normalni ludzie pokazują swoje zwycięskie kupony. Jednakże co musimy zrobić, aby nam udało się wygrywać na typach online?

Jak grać na typach sportowych, żeby wygrywać?

Załóż kilka kont typerskich

Co motywuje graczy do założenia więcej niż jednego konta typerskiego? To bardzo proste, ponieważ zapewni nam to wielokrotny bonus na start, a pamiętajmy, że różni bukmacherzy – mają różne możliwości obstawiania zakładów na dyscypliny sportowe, a także jeśli chcemy zacząć obstawiać dyscypliny niszowe – mamy większe szanse na to, że nasza wybrana firma bukmacherska oferuje takowe zakłady. Jeśli jednak chcemy poznać opinie na temat wybranego przez nas bukmachera, możemy zawsze spytać o to osoby, które przesiadują sporą ilość czasu na forach bukmacherskich. Takie doświadczenie może spowodować, że na przykład zmienimy zdanie na temat bukmachera, do którego poprzednio mieliśmy jakieś uprzedzenia. Zdecydowanie jednak musisz zapamiętać to, że strony nielegalnych bukmacherów są blokowane w Polskiej sieci – a mimo to, nadal część z nich próbuje oferować zakłady Polskim typerom. Z tego powodu, lepiej jest zawczasu sprawdzić, czy dany bukmacher aby na pewno jest legalny, żeby później się nie okazało, że masz gigantyczny podatek do zapłacenia.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Naucz się analizy bukmacherskiej

Jeśli chcesz zacząć kręcić ,,grubą kasę” na zakładach sportowych, to nie licz na to, że bez nauczenia analizy sportowej się obędzie. Nie da się tego obejść, ponieważ nawet z nieprawdopodobnym szczęściem, nie uda ci się wygrywać z taką częstotliwością, jaką byś chciał. Z tego powodu też, poczytaj trochę na ten temat – ten poradnik jest o wiele za krótki na to, aby opisać Ci każdy aspekt poprawnej analizy sportowej, ale gdybyś czegoś nie wiedział, to zawsze do pomocy masz …

Fora bukmacherskie

Każde, świetnie prowadzone forum bukmacherskie, na którym się ,,zaczepisz” może sprawić, że wynik twojego kuponu będzie inny, ponieważ wiedza zawarta na tych forach może mieć istotny wpływ na Twoje obstawianie zakładów w przyszłości. Czasami właśnie na tych forach znajdziesz ciekawe i dobre techniki obstawiania, które można zastosować w swoim stylu – dlatego też Twoje szanse na wygraną mogą wzrosnąć. Oczywiście jeśli nie będziesz weryfikował jednakże tych informacji, to ktoś być może będzie miał ochotę zabawić się twoim kosztem – a to nie jest nic, co nie może się wydarzyć, dlatego też, uważaj kogo słuchasz!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułJak typować zakłady na wyścigi? – Poradnik od eksperta
Następny artykułCo warto jest wiedzieć o zakładach bukmacherskich?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.