Jak obstawiać mecze u Polskich bukmacherów online

O sposobach obstawiania u bukmacherów online w Polsce napisano już niemal wszystko. Przeszukując Internet, traficie na różne porady bukmacherskie jak, gdzie i kiedy obstawiać mecze. Postanowiliśmy zebrać tę wiedzę i zaprezentować wam poradnik jak lepiej obstawiać mecze w internecie u Polskich legalnych bukmacherów. Znajdziecie tutaj wiele różnych darmowych porad i wskazówek, które ułatwią wam początki obstawiania meczów u bukmacherów.

jak obstawiać mecze w internecie
Poradnik jak obstawiać mecze u Polskich bukmacherów online

Wybór odpowiedniego bukmachera

Wybór najlepszego bukmachera do obstawiania meczów to najważniejsza rzecz, którą powinno się zrobić przed zaczęciem przygody z zakładami sportowymi. Większość osób postawiła pewnie swoje pierwsze zakłady w napotkanym po drodze punkcie bukmacherskim lub u bukmachera online, którego reklamę zobaczyli na innej stronie. To nie jest najlepsze rozwiązanie.

Po pierwsze bukmacherzy różnią się jakością swoich kursów. Gdy jeden będzie mieć kurs 2.0 na wygraną zespołu x, jest olbrzymia szansa, że istnieje też taki, który da Ci kurs 2,3 lub 2,4 za ten sam wynik. To zaś przekłada się na to, że wygrana u tego drugiego bukmachera będzie o kilkanaście procent wyższa.
Po drugie ważny jest zakres sportów i rynków w ofercie. Nie każdy bukmacher zaoferuje Ci poszukiwane przez Ciebie rozgrywki, zwłaszcza jeśli te nie są one popularne.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Rodzaje rynków

Nikt nie powie Ci, jakie mecze dokładnie obstawiać, Możemy jednak powiedzieć Ci, na jakie rynki postawić twoje zakłady.
Jeśli interesuje Cię gra na rynek >2,5 gola +1 (wygrywają gospodarze), lepiej się dokładnie zastanów przed postawieniem. Po pierwsze ten rynek mało kiedy jest brany przez bukmacherów pod uwagę, a po drugie ma wiele (aż 6) możliwych wyników. Te dwie rzeczy zaś oznaczają, że kursy na tego typu rynku będą znacznie niższe.

Bukmacherzy są też bardzo precyzyjni, jeśli chodzi o obliczanie swoich szans. To znaczy, że mało kiedy będziesz mieć szansę na wygrywanie w długim okresie. Takie rynki mają też bardzo wysoką marżę (co sprawia, że bukmacher zarabia na nich duże pieniądze), więc obstawiając tego typu zakłady, pieniądze zaczną Ci bardzo szybko znikać. Istnieją jednak także rynki, które zaoferują CI znacznie większe zwroty. Do takich zaliczyć możemy rynki 2-drogowe, takie jak powyżej/poniżej, 2-way bet czy handicap azjatycki. Mają one kursy z niewielką marżą, co daje także większe szanse na wygraną.

Rodzaje zakładów bukmacherskich

Podobnie jak w przypadku rynków istnieje wiele różnych rodzajów zakładów. Większość osób trzyma się kilkunastu zdarzeń na kuponie, ale lepiej jest obstawiać zakłady pojedyncze lub kombinacyjne. By to zrozumieć, należy, znać sposób w jak zarabia bukmacher.
Wszyscy bukmacherzy stosują marże do każdego z oferowanych zakładów. Jeśli jest to zakład typu „poniżej/powyżej 2 bramek”, który ma szansę 50/50 na dany wynik to kursy na 100% zwrotu będą równe 2.00 na oba te zdarzenia, więc bukmacher nie zarobi, ponieważ cała pula pójdzie do graczy.

Jak więc bukmacher zarabia? Oferuje Ci on kurs typu 1,85-1,85, co sprawia, że na dłuższą metę pozwala mu to zarobić. Taka marża stosowana jest do każdego meczu, a ty wystawiając 20 zdarzeń na 1 kuponie, sprawiasz, że efekt ten się kumuluje. To sprawia, że wygrane mogą być większe, ale także marża znacząco rośnie. Z tego powodu nigdy nie będziesz wygrywać na dłuższą metę, jeśli będziesz grać w ten sposób. Dlatego więc warto obstawiać mniejsze ilości meczów na kupon.

Porady bukmacherskie na koniec

  • Zarządzanie budżetem to bardzo ważny aspekt obstawiania. Najważniejsze tutaj jest żeby nigdy nie obstawiać wszystkich dostępnych pieniędzy na 1 kupon. Nawet połowa to zbyt dużo. Warto też unikać stawiania dużych stawek na mecze, których nie jest się pewnym, ponieważ w ten sposób łatwo można stracić swoje pieniądze.
  • Zawsze zastanów się dwa razy przed obstawieniem, przeanalizuj dane, które posiadasz. Wygrywasz grając rozumem, a nie sercem.
  • Bądź zdyscyplinowany i odpowiedzialny jak tylko jesteś w stanie. Granie w nerwach w celu pokrycia strat sprawia, że tylko bardziej ryzykujesz i jest znacznie większa szansa, że stracisz jeszcze więcej pieniędzy.
  • Obstawiaj tylko ligi i mecze, o których coś wiesz. Obstawianie w ciemno jest zbyt dużym ryzykiem i najczęściej przyniesie Ci tylko straty.
  • Nie graj pod wpływem alkoholu.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button