Jak obstawiać w lokalach stacjonarnych STS?

Przez ostatni czas dość często zastanawiałeś się nad tym tematem? Decyzja została już jednak podjęta? Chcesz (przynajmniej od czasu do czasu) obstawiać w podmiotach bukmacherskich? Uważasz bowiem, że to będzie dla Ciebie spora frajda? Na pewno obstawianie jest przede wszystkim polecane osobom, które znają się na sporcie i potrafią przewidywać wyniki wydarzeń. Dużo graczy wybiera punkty stacjonarne STS. Dowiedz się o wszystkich najważniejszych informacjach dotyczących tego tematu.

sts naziemne lokale
Jak obstawiać w lokalach stacjonarnych STS?

Jak można znaleźć najbliższy lokal naziemny STS?

Zakłady bukmacherskie są na terenie Polski coraz popularniejsze. Nie może zatem zaskakiwać, że firma bukmacherska STS posiada tak wiele punktów stacjonarnych. Można rzec, że są one rozsiane po całej Polsce. Na szczęście nie brakuje ich nie tylko w większych miastach, lecz także w mniejszych miasteczkach. Ostatnio przeprowadziłeś się? Nie chcesz bezmyślnie szukać po całym mieście jakiegokolwiek punktu STS? W takim razie warto wejść na stronę www.STS.pl. Jest tam bowiem profesjonalna i bardzo prosta w obsłudze wyszukiwarka.

Jak z niej skorzystać w praktyce? Możesz np. wpisać konkretne miasto i ulice, które byłyby dla Ciebie najbardziej optymalne. Właśnie m.in. pod kątem lokalizacji. Należy zaznaczyć, że obok znajduje się drugie pole. Jeśli wpiszesz np. „Kraków”, to wyświetlą Ci się wszystkie punkty naziemne w konkretnym mieście. Dzięki temu szybko sprawdzisz, gdzie jest najbliżej. Co ważne, masz okazję zweryfikować nie tylko ten aspekt. Wyświetlane wyniki są bardzo szczegółowo opisane. Możesz zatem dowiedzieć się, w których punktach stacjonarnych są do obstawiania np. sporty wirtualne, czy sporty wirtualne plus.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Co jeszcze jest ważne? Należy zweryfikować, kiedy dokładnie są otwarte konkretne lokale, w których można na co dzień obstawiać zakłady bukmacherskie. Nie ma tutaj jednak nic skomplikowanego. Wystarczy tylko najechać na konkretny lokal i w niego kliknąć. Zaraz wyświetlą Ci się godziny otwarcia i zamknięcia biorąc pod uwagę poszczególne dni tygodnia.

Co znajduje się w lokalach bukmachera STS?

Są one naprawdę bardzo dobrze wyposażone. Przez to firma bukmacherska STS jest zaś tak doceniana przez Klientów. Oczywiście, obecnie coraz więcej osób preferuje obstawianie przez sieć. Chętnie jest wybierana także aplikacja mobilna. Nie da się jednak ukryć, że cały czas są osoby (np. starsze), które są przyzwyczajone do takiego właśnie modelu zawierania zakładów wzajemnych. Jeśli chodzi o punkty stacjonarne STS, to jakość usług jest na bardzo wysokim poziomie. Należy zaznaczyć, że w środku znajduje się m.in. oferta papierowa. Jest ona dostępna na stolikach. Możesz także selekcjonować wydarzenia, które są umieszczone na tablicach. Co ważne, oferta przede wszystkim dotyczy danego dnia. Można jednak znaleźć kursy np. na spotkania weekendowe itd.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl29 PLN bez depozytuBETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jeśli nie wiesz, gdzie szukać, to warto spytać się o ten aspekt pracowników. W niektórych punktach przyjmuje jedna osoba. W innych jest zaś zatrudnionych dwóch pracowników. Na co jeszcze zwrócić uwagę? W punktach stacjonarnych (praktycznie wszystkich) można oglądać transmisje sportowe z rozmaitych aren. Masz zatem okazję nie tylko śledzić zmagania, ale także je obstawiać. A to spora frajda dla graczy. Niektóre lokale są wyposażone w terminale samoobsługowe. Można tam np. sprawdzić, co jest oferowane na dzisiaj lub kolejne dni. To kolejne ułatwienie dla osób grających.

Jak można obstawić swój kupon w zakładach STS?

W zakładach bukmacherskich STS możesz grać rozmaite zakłady. Chodzi o wydarzenia przedmeczowe oraz live. Jeśli chodzi o te drugie, to warto zwrócić uwagę na jeden aspekt. Są one przyjmowane w pierwszej kolejności. W końcu chodzi o to, by możliwie szybko zagrać swoje przewidywania. Za moment dana sytuacja może ulec zmianie. Wszak kursy bardzo dynamicznie się zmieniają. Niekiedy są zaś w ogóle wycofywane z oferty. Warto zatem zaznaczyć, jeśli chcesz obstawić kupon w trybie live.

typowanie superbet
Dodatkowe bonusy w Superbet z kodem promocyjnym: BETONLINE

Na czym polega typowanie? Niektórzy szukają odpowiednich wydarzeń na miejscu. Tak, jak wspominaliśmy, oferta jest dostępna na szereg sposobów. Musisz tylko znaleźć odpowiadające Ci opcje i wpisać numer wydarzenia na kuponie. Obok tego należy umieścić typ. Wygląda to mniej więcej tak (np. 1000 – 1). Jeśli już wybierzesz wszystkie wydarzenia, to należy zapisać stawkę. Z tak wypełnionym kuponem trzeba udać się do osób przyjmujących zakłady bukmacherskie. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy wszystko na kuponie pokrywa się z Twoimi założeniami. Masz bowiem w razie czego kilkanaście minut na zgłoszenie reklamacji. Wówczas pierwszy kupon zostanie anulowany. Ty zaś nie będziesz musiał wydawać po raz drugi gotówki.

Warto zaznaczyć, że w tym wypadku otrzymujesz kupon do ręki. Jeśli uda Ci się trafić, to czeka Cię kolejna wizyta w punkcie stacjonarnym firmy bukmacherskiej STS. Po to, by odebrać wygraną. Jeśli chodzi o relatywnie małe kwoty, to są one wypłacane od razu. Niektórzy wygrywają zaś bardzo duże pieniądze. Jeśli tak się stanie, to STS ma prawo wypłacić wygraną w ciągu kilkunastu dni od momentu przedstawienia kuponu pojedynczego albo akumulowanego.

5 / 5. Ocen: 3

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button