Jak typować zakłady na wyścigi? – Poradnik od eksperta

Typowanie zakładów na sporty motorowe może naprawdę pozwolić nam na niesamowite emocje, podczas oglądania zawodów. Jednakże jak typuje się zakłady na wyścigi motosportu?

Pamiętaj że obstawianie ,,motosportu” nie jest łatwe

Marzeniem każdego początkującego typera jest regularne zarabianie pieniędzy (oczywiście kosztem firm bukmacherskich). Z typowania można (podobno) się utrzymać, ale niestety nie jest to łatwe. Przypomina to nieco grę na giełdzie papierów wartościowych. Aby osiągnąć sukces, nasz typer, podobnie jak broker na giełdzie, aby wygrywać musi dysponować ogromną wiedzą, być osobą stabilną emocjonalnie, oraz mieć analityczny umysł.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacje mobilne pomogą ci zacząć

Większość bukmacherów w dzisiejszych czasach ma własne bukmacherskie aplikacje mobilne, dzięki którym również możemy obstawiać mecze, śledzić wyniki i tym podobne, ale aby zachęcić nowych graczy do korzystania z aplikacji, bukmacherzy najczęściej przygotowują bonusy na start (wiecie, taki lep na nowych graczy). Jednym z przykładów jest tutaj bukmacher STS, który oferuje freebet bukmacherski na pierwszy zakład naszego nowego typera. Pamiętajmy również o tym, że gra u bukmachera nie jest prostym przedsięwzięciem już na starcie, dlatego też zniechęcanie się do niej po kilku nieudanych typach nie jest mądre, chociaż z drugiej strony, jeśli nie chcemy przegrywać naszych pieniędzy, to powinniśmy sobie odpuścić gry losowe. Może i te słowa brzmią ostro, ale taka jest prawda, gry losowe to przegrywanie i okazyjne wygrywanie pieniędzy.

Nielegalni bukmacherzy

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że skoro coś jest nielegalne, to nie powinniśmy z tego korzystać. Jednak często nie zwracamy na to uwagi. A to poważny błąd. Możemy mieć z tego powodu poważne konsekwencje. Przede wszystkim są to problemy z urzędem skarbowym. Karani są przede wszystkim gracze, a nie firmy bukmacherskie, które prowadzą taką działalność. Trudno jest je ukarać, ponieważ są one poukrywane na Malcie czy Cyprze, tam, gdzie polskie państwo nie może już za wiele zdziałać.

Fora bukmacherskie

Nawet najlepszy gracz zakładów moto-sportowych musi się wymieniać informacjami z innymi typerami, bo sam nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego. Fora bukmacherskie to idealne miejsca aby uzyskać informacje na temat różnych dyscyplin sportowych, ale też nie tylko. Dla początkującego gracza, takie fora mogą być bardzo przydatne, ponieważ niewielu z nich wie, jak obstawiać zakłady bukmacherskie skutecznie, a co dopiero wygrywać zakłady pod rząd.

Planuj to – jak grasz

Jeśli chcemy wygrywać z bukmacherem na zakładach moto -sportowych, musimy posiadać odpowiedni plan, inaczej, nie mamy co liczyć na zarabianie na tym pieniędzy. Jeżeli chcemy osiągnąć sukces – to musimy się odpowiednio do tego przygotować, planując nasze następne typy. Najlepiej jest pomyśleć o tym, jak chcemy obstawiać, co chcemy obstawiać, a następnie skonsultować to ze swoimi znajomymi.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button