Jak zacząć obstawiać zakłady e-sportowe?

Obstawianie zakładów e-sportowych nie jest najprostszym zadaniem, z racji tego że potrzeba wiele doświadczenia oraz wiedzy na temat zakładów, aby wygrywać na zakładach bukmacherskich na e-sport. No ale oczywiście od czegoś trzeba zacząć, dlatego też dziś przedstawimy wam, jak zacząć obstawiać zakłady na e-sport!

Jak zacząć obstawiać zakłady e-sportowe?

Na początek – czy lepiej jest unikać zakłady, jeśli jesteśmy nieprzygotowani?

Na start chcemy zaznaczyć to, że jeśli jesteś osobą o cholerycznym (albo chaotycznym) uosobieniu – lepiej będzie kiedy sobie odpuścisz typowanie zakładów na e-sport. Nie chcemy tutaj nikogo demotywować, ale gdy do gry wchodzą pieniądze, możemy się sporo przejechać mając taki charakter, przez co więcej ,,najemy” się stresu, niż będziemy się bawić.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pamiętajmy o tym, że zakłady bukmacherskie na e-sport powinny być traktowane jako zabawa, a nie jak poważna praca, ponieważ zamiast nowego hobby znajdziemy kolejną udrękę, a tych w życiu każdy ma aż pod dostatkiem. Jak już wspominaliśmy, zakłady sportowe u bukmacherów funkcjonują na tej zasadzie, że firmy przyjmują pieniądze, po to aby ich już nam (najlepiej) nie oddać. Więc aby wyciągnąć nasze pieniądze od bukmachera, musimy przede wszystkim sami wiedzieć, co robimy.

Pamiętaj też, że po drugiej stronie również są ludzie

I ci ludzie robią to w większości co lubią i zarabiają na tym niemałe pieniądze. Jeśli chodzi zaś o nas, to podstawowym jego błędem jest zniechęcanie się do obstawiania po kilku nieudanych zakładach, a nie trzeba dużo, aby zainwestowane pieniądze odzyskać, lub nawet pomnożyć. Zdobywanie pieniędzy jak wiadomo jest głównym celem grania na zakładach bukmacherskich, jednakże musimy pamiętać, że to powinno być tylko dla nas zabawą.

Jako nowi typerzy zakładów bukmacherskich, mamy ten luksus że możemy nieraz otrzymać od bukmacherów tak zwany freebet bukmacherski, który pozwoli nam obstawiać za praktycznie pieniądze bukmachera. Dzięki temu już na starcie mamy środki, które możemy obstawić i potencjalnie wygrać, nie myśląc o tym, że cokolwiek stracimy. W końcu ,,łatwo przyszło, łatwo poszło” jest bardzo prawdziwym powiedzeniem, jednakże po raz kolejny, zdecydowanie jest lepiej wykorzystać te bonusy przy starcie aby zdobyć odpowiednią wiedzę na temat zakładów bukmacherskich, która nam na pewno przyda się później. Dlatego też mądrze spożytkuj te bonusy, ponieważ na start dostaje się je tylko raz.

Poznaj tytuł, który chcesz obstawiać.

Decydujące o tym co chcemy obstawiać powinno być to, ile posiadamy wiedzy na temat tytułu, który chcemy typować. Pamiętajcie o tym, aby zawsze wybierać legalne firmy bukmacherskie, ponieważ może się to źle skończyć, przy ewentualnej wypłacie naszych środków, czego nikomu nie życzymy. Ale życzymy wam dużo szczęścia oraz sukcesów w obstawianiu waszych następujących typów, tak więc pamiętajcie aby się nie poddawać, dobrze analizować mecze które obstawialiście bądź chcecie obstawiać – a przede wszystkim, dobrze się bawcie!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button