Jaką firmę bukmacherską wybrać na końcówkę 2022 roku?

Jaką firmę bukmacherską wybrać na końcówkę 2022 roku?

Twoim zadaniem jest wyselekcjonowanie profesjonalnego podmiotu hazardowego? I to jeszcze w tym roku kalendarzowym? Masz w planach rozpoczęcie obstawiania w firmach hazardowych? Na szczęście nie musisz tutaj działać samodzielnie. Usiądź sobie wygodnie w fotelu i zapoznaj się z tym, co dla Ciebie przygotowaliśmy. A jest to charakterystyka trzech firm bukmacherskich, które zapewniają naprawdę topowe usługi.

Przede wszystkim stawiaj na legalne firmy hazardowe

Wybierając te firmy musisz na to zwrócić swoją uwagę. Często młode osoby, początkujące itd. o tym zaś zapominają. Decydują się zatem na firmy hazardowe pierwsze z brzegu. Nie jest to jednak nic dobrego. Przez nieuwagę na tym polu możesz bowiem trafić na podmioty bukmacherskie, które nie są legalne. Jak zatem tego uniknąć? Musisz znaleźć profesjonalne strony internetowe, które dokładnie opisują legalne firmy bukmacherskie. Na szczęście takich forów, czy blogów nie brakuje. Znajdują się tam najważniejsze fakty. Wszystkie tego typu firmy hazardowe posiadają zaś odpowiednie papiery, aby zgodnie z zasadami działać na polskim rynku zakładów wzajemnych. Jeśli się tam zatem zarejestrujesz, to nie popełnisz żadnego błędu. Nie będziesz musiał się także obawiać o jakieś kłopoty na płaszczyźnie prawnej. Wyboru jest sporo. Zdecyduj się zatem na legalne firmy hazardowe. W ten sposób będziesz mógł w 100% skupić się na analizowanej ofercie.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

STS to numer jeden na rynku zakładów wzajemnych w Polsce

Chcesz jeszcze w tym roku kalendarzowym zdecydować się na założenie internetowego konta bukmacherskiego? Nie da się ukryć, że granie w sieci to multum korzyści. Możesz np. obstawiać bez konieczności wychodzenia z domu lub mieszkania. Jest to zatem bardzo wygodna opcja. Dodatkowo masz okazję grać 24 godziny na dobę. Ok, ale jakie firmy hazardowe w tym celu wyselekcjonować? Sporo osób decyduje się na STS. Dla wielu ekspertów jest to zdecydowanie najlepszy bukmacher w Polsce. Statystyki pokazują, że STS zgarnia około 50% wpływów z całego rynku zakładów wzajemnych. Takie wyniki rzucają na kolana. To bowiem pokazuje, jak potężna jest ta legalna firma bukmacherska. Warto zaznaczyć, że STS zapewnia znakomite warunki na start. Jakie bonusy możesz zaś otrzymać po rejestracji konta? M.in. chodzi tutaj o zakład bez ryzyka do 100 PLN. Poza tym ten podmiot hazardowy oferuje bonus 1500 PLN (w trzech transzach) oraz 60 PLN za wykonanie kilku prostych zadań.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

ETOTO oraz Fortuna są coraz popularniejsze: dlaczego?

Nie tylko ze względu na to, że są to w pełni legalne podmioty hazardowe. Warto zaznaczyć, że te firmy bukmacherskie także zapewniają znakomite warunki na start. Co można jednak tutaj uzyskać? ETOTO zapewnia obecnie bonus 200% do 200 PLN. Poza tym możesz tam grać bez podatku np. spotkania bardzo popularnej w naszym kraju polskiej PKO BP Ekstraklasy. Z kolei Fortuna to taka firma bukmacherska, która gwarantuje zwrot za pierwszy przegrany kupon do 600 PLN. Jeśli zaś zdecydujesz się na drugi depozyt, to możesz otrzymać kolejny bonus. Tym razem 50% do 200 PLN.

5 / 5. Ocen: 1

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button