Kilka ciekawostek na temat zakładów bukmacherskich

Niech palcem wskaże pierwszy, ten kto nie lubi czasem poczytać sobie jakichś ,,pierdół” na tematy które go interesują. Takie tam, aby odskoczyć od codziennego napięcia, a przy okazji trochę się pośmiać. A z racji tego, że dzisiaj jest piątek, to mamy przygotowane dla was kilka ciekawostek i porad na temat zakładów bukmacherskich.

Kilka ciekawostek na temat zakładów bukmacherskich

Gracze zakładów bukmacherskich również płacą podatki

Obstawiając zakłady sportowe w firmach bukmacherskich (które oczywiście działają u nas legalnie), musimy liczyć się z tym, że trzeba zapłacić podatek. No niestety, fiskus wprowadził w 2017 roku ustawę, która sprawiła że nie tylko legalni bukmacherzy muszą zapłacić podatek. Wynosi on 12% od wniesionej stawki. Firmy bukmacherskie (oczywiście legalne w Polsce) oferują swoim typerom zupełnie zgodną z prawem grę ,,bez podatku”. Wygląda to mniej więcej w taki sposób, że po spełnieniu konkretnych warunków, dostajemy 12% w formie dodatku, tak aby w ogóle nie odczuć podatku na rzecz państwa. Jest to naprawdę świetne przemyślane, aby gracze zakładów bukmacherskich nie czuli się pokrzywdzeni podatkiem, bo jak wiadomo, nikt nie lubi podatków.

A ile można wygrać na zakładach bukmacherskich?

Na zakładach bukmacherskich tak naprawdę możemy wygrać każdą sumę (oczywiście jeśli bukmacher nie ustalił uprzednio odgórnego limitu) Najwyższe wygrane (w Polsce) występowały na zakładach akumulowanych. Zakłady te popularne są ze względu na potencjalny wysoki kurs ogólny. Szansa na pomyślną wygraną z takiego kuponu jednakże jest bardzo niewielka. W historii znane są jednak przypadki wygranych przy minimalnej inwestycji własnej (3 dolary przy kursie 104.919). Wysokość naszej wygranej jest jednak mocno uzależniona od wielu zmiennych. Nikt logicznie myślący nie powinien liczyć na pojedyncze ,,ultra” szczęśliwe kupony. Mając zamiar uprawiać to hobby z zakładami bukmacherskimi, warto wziąć pod uwagę przewagę bukmachera oraz bonusy bukmacherskie jakie on oferuje swoim typerom.

A jak doświadczony typer reaguje na porażkę?

Doświadczeni typerzy zakładów bukmacherskich w odróżnieniu od nowych graczy bardziej przeżywają porażki. To potrafi mocno nadszarpnąć poczucie własnej wartości takiego typera. Dlatego w takich sytuacjach – jeśli nie jest się odpowiednio mocnym psychicznie – można łatwo wpaść w depresję, z której bardzo trudno będzie się wyleczyć, tak samo, jak również łatwo można wpaść w histerię, która znacznie utrudni obiektywne spojrzenie na swoją sytuację. Warto mieć wtedy przy sobie bliską osobę – najlepiej taką, która rozumie nasze uczucia oraz była lub jest typerem zakładów bukmacherskich.

Jakie błędy popełniają początkujący gracze?

Wielu nowych graczy zakładów bukmacherskich jest zaślepionych wizją szybkiego zarobku. Marzenia o wielkich wygranych wydają się realne i możliwe do urzeczywistnienia, ale początkujący gracze niestety nie są świadomi tego, że rachunek prawdopodobieństwa jest podobny do przysłowiowego trafienia dziesiątki ,,w totka”. Oczywiście zawsze znajdzie się osoba która zna kogoś kto podobno trafił bardzo wysoki kurs, ale pokładanie nadziei w tym, że nam też się to uda, bardzo szybko prowadzi do stracenia przez nas pieniędzy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button