Milenium bonus bukmacherski 5-10-15

Lubisz obstawiać zakłady z dużą ilością zdarzeń na kuponie? Chcesz połączyć przyjemnie z pożytecznym i dodatkowo zwiększyć swoją potencjalną wygraną o 5, 10 lub nawet 15%? Warto w takim układzie zainteresować się promocją oferowaną przez bukmachera Milenium, która premiuje kupony wielozdarzeniowe dając swoim graczom okazję na większe wygrane w zależności od tego z ilu zdarzeń składa się zagrany kupon.

bonusy i promocje w milenium online
Promocje Polskiego bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium oferuje bonus

Zasady promocji 5-10-15 są proste, im więcej zdarzeń tym większa premia od bukmachera. Wygląda to następująco:

– kupon składający się z 5-9 zdarzeń – ostateczna wygrana zostanie powiększona o 5 procent,

– kupon składający się z 10-14 zdarzeń – ostateczna wygrana zostanie powiększona o 10 procent,

– kupon składający się z 15 zdarzeń lub więcej – ostateczna wygrana zostanie powiększona o 15 procent

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Minimalny kurs wybieranych zdarzeń to 1,20. Do promocji kwalifikują się wszystkie zakłady wielokrotne spełniające jej wymogi. Promocja bukmachera Milenium nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi w związku z czym na kuponie 5-10-15 nie mogą znajdować się zdarzenia z Superoferty, Typu Dnia, zakładów na żywo oraz zakładów Turbo. Ponadto kupon nie może być objęty bonusem Grand lub zawierać zdarzeń dostępnych w Happy Hour.

Czy warto w związku z powyższym polecić promocję 5-10-15? Wszystko zależy od indywidualnych preferencji danego gracza. Jeśli lubisz grać single czy zakłady na żywo to oczywiste, że ta formuła nie będzie dla ciebie odpowiednia. Jeśli jednak preferujesz tak zwane taśmy – czyli kupony wielozdarzeniowe, które z założenia obarczone są większym ryzykiem, ale z drugiej strony dają szanse odnotowania większej wygranej to w takim przypadku oferta Milenium jest w sam raz dla ciebie.

Jeśli istnieje bowiem możliwość powiększyć swoje wygrane o nawet 15% i to bez żadnych dodatkowych warunków to czemu z niej nie skorzystać? W przypadku kuponów wielokrotnych potencjalna wygrana może często dochodzić nawet do kilku czy kilkunastu tysięcy złotych dlatego 15% więcej przy takich kwotach potrafi zrobić różnicę.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button