Najlepsze sposoby na obstawianie u bukmachera w 2022 roku

Wielu graczy zastanawia się, jak wygrać duże pieniądze u bukmachera. Skoro to czytasz, to zapewne też za każdym razem, kiedy grasz – tracisz pieniądze. Dlatego też dziś dowiesz się, jakie są najlepsze sposoby na to, aby pokonać bukmachera!

Najlepsze sposoby na obstawianie u bukmachera w 2022 roku

Jak podejść do tematu pokonania bukmachera w jego własnej grze?

Wielu graczy zaczyna od wpisywania w wyszukiwarkę haseł takich jak : „Jak pokonać bukmachera?” – to strzał w dobrym kierunku, chociaż jeszcze to nie jest to. Wiele z wyników to linki do forów internetowych, ponieważ ludzie tam rozmawiają i udzielają sobie porad, jak na tym można zarabiać. Jak widać, wiele osób ,,zna” odpowiedź na to pytanie – jednakże bardzo często jeśli przychodzi co do czego, to nikt nie chce zdradzić, jak to robi. Dlatego niestety, ale poszukiwanie własnej odpowiedzi nie jest łatwe – choć całe ogrywanie bukmachera zaczyna się od jednego elementu – wiedzy.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Wiedza to potęga – również w bukmacherce

Aby zarobić u bukmachera, niestety trzeba mieć całkiem sporą ilość wiedzy. Dodatkowo wiedza o systemach działania zakładów bukmacherskich jest również bardzo przydatna. Bardzo popularne są również systemy oparte na rachunkach statystycznych. Dzięki nim możesz wiele nauczyć się i wygrać duże pieniądze.

Popularna jest jednak metoda zarabiania pieniędzy oparta na błyskawicznej wygranej u bukmachera. Oznacza to, że gracze stawiają tak późno, jak to możliwe i prawie znają wynik gry. Można to jednak nagrodzić tylko w drodze zakładów na żywo. Dzieje się tak, gdy w trakcie gry obstawiane są zakłady online (głównie tenis), chociaż nie zawsze taka strategia działa. Warto jest pamiętać, że mimo iż takie sytuacje zdarzają się rzadko, to i tak możesz przegrać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl29 PLN bez depozytuBETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Czy da się wygrywać z bukmacherem regularnie?

Tak naprawdę to nie. Wynik spotkania sportowego zależy od różnych okoliczności, które towarzyszą indywidualnemu pojedynkowi. Ponadto analiza matematyczna powinna opierać się na zasadach statystycznych, aby móc oszacować szanse dla danego zespołu. Dodatkowo warto jest wspomnieć o tym, że legalni bukmacherzy mają do swojej dyspozycji wielu ekspertów, którzy na co dzień zajmują się analizą sportową danych spotkań sportowych.

Własnymi umiejętnościami będziemy mogli szybko odkryć sekret pokonywania bukmacherów i dokonywać własnych wyborów, które mogą przynieść jak największe korzyści finansowe. Możesz także obstawiać tylko mecze określonych drużyn. Wprowadzając wyniki i obserwując konkretne osiągnięcia oraz sposób radzenia sobie z różnymi konkurentami, trudność na początku zmniejszy się i ułatwi Ci skupienie się na obliczeniach. Pamiętaj jednak o tym, że sama wiedza to nie wszystko – ponieważ potrzebujesz też mieć sporo doświadczenia, aby cokolwiek z tego wyszło. Prostym sposobem na to jest obstawianie zakładów za niewielkie sumy – w ten sposób nie stracisz wiele, a dodatkowo uda ci się zyskać niezbędne doświadczenie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button