Nowi bukmacherzy – co mają do zaoferowania

Wydawałoby się, że rynek bukmacherski w Polsce jest obfity w firmy oferujące zakłady sportowe, jednakże konkurencji cały czas przybywa. Dla graczy jest to oczywiście zjawisko pożądane, ponieważ większa konkurencja wymaga od każdego bukmachera większego zaangażowania w walce o klienta, a to z kolei przekłada się na ciekawsze oferty każdego z buków. W ostatnim czasie przybyło kilka nowych firm, przy czym jedne od razu zyskały sporą ilość użytkowników, z uwagi na bardzo przyzwoitą ofertę, ale również promocje. 

Przegląd nowych bukmacherów

Najgłośniejszym wejściem na polski rynek bukmacherski w ostatnim czasie należy bez wątpienia do firmy Superbet. Od samego początku ten bukmacher kusił swoich potencjalnych klientów ciekawymi promocjami. Do dzisiaj, stosunkowo regularnie, możemy zauważyć cykliczne promocje skierowane do nowych użytkowników, polegające na możliwości zagrania jakiegoś wydarzenia po kursie 20.00. Najczęściej sprowadza się to do jakiś głośnych, w kontekście medialnym, ale również przyciągających dużą liczbę kibiców meczów, bądź innych wydarzeń sportowych, jak np. walka Polaka w federacji UFC. Superbet został założony w Rumunii w 2009 roku. Jeżeli chodzi o polski rynek to pojawił się on na nim stosunkowo niedawno. Superbet początkowo postawił na punkty stacjonarne, jednakże szybko postanowił rozszerzyć swoją działalność również na zakłady online.

Trzeba przyznać, że była to jak najbardziej dobra decyzja, ponieważ w dzisiejszych czasach coraz rzadziej korzysta się z punktów naziemnych. Ten bukmacher zyskał dużo fanów promocją w postaci Super Spin. Krótko mówiąc polega ona na tym, że każdy gracz ma możliwość raz dziennie zakręcić specjalnym kołem, w konsekwencji czego wylosować można bonusy superbet – w większości w postaci freebetów. Z jednej strony najniższa wygrana wynosi jedynie 2 zł, z drugiej jednak główna nagroda wynosi 2500 zł. Oczywiście wylosowany bonus koniecznie trzeba obrócić, jednakże warunki nie są mocno wygórowane. Równie interesująca jest promocja Super Game, dzięki której możemy wziąć udział w podziale łącznie 50 tysięcy złotych, niemal co tydzień. Wystarczy poprawnie wytypować, cztery wskazane przez bukmachera zakłady, na dany mecz. Najczęściej sprowadza się to do wskazania zwycięzcy meczu, ilości bramek, czy też ilości rzutów rożnych, czy żółtych kartek. 

BetX – co oferuje? 

Najświeższym bukmacherem na polskim rynku jest z kolei BetX. Firma ta podeszła bardzo ciekawie do ekspozycji swojej marki, wybierając Marcina Najmana na ambasadora. Jednakże, należy przyznać, że bardzo ciekawie w tym przypadku prezentuje się pakiet powitalny. Najzwyczajniej świecie podlega on na podwojeniu pierwszego wpłaconego depozytu. Niby nic nadzwyczajnego, jednakże należy podkreślić, iż opiewa on na kwotę aż 7777 zł. Z kolei dolna granica ustalona została na 10 zł. Jednakże, czar pryska w momencie zagłębienia się w regulamin promocji i zapoznania się z warunkami obrotu. Bukmacher wymaga aż 8-krotnego obrotu przyznanym bonusem, po łącznym kursie minimalnym na poziomie 2,44, przy czym kurs dla każdego zdarzenia musi wynieść co najmniej 1.25, a na kuponie znajdować się muszą minimum cztery zakłady. Jest to obrót niesamowicie wysoki, jednak na pewno nie odstraszy doświadczonego typera. Warto jeszcze zwrócić uwagę na to, że bukmacher nagradza swoich użytkowników za dokonywanie określonego obrotu na koncie w danym miesiącu kalendarzowym.

Pierwsze widełki umożliwiające odebranie bonusu prezentują się na poziomie 500- 1999,99 zł i za taki obrót otrzymamy 10 zł bonusu. Następne widełki prezentują się następująco: 20 zł za obrót w przedziale 2000-4999,99 zł, 50 zł za obrót w przedziale 5000-9999,99 zł, 100 zł za obrót w przedziale 10000-19999,99 zł i 20 zł za obrót na poziomie minimum 20 tysięcy złotych. Na pewno nie warto póki co skreślać tego bukmachera i należałoby przyglądać się jak rozwinie się oferta firmy BetX. Nie mniej jednak, na ten moment wspomniany wcześniej Superbet prezentuje się o kilka poziomów lepiej. Mimo wszystko dobrze, że polski rynek bukmacherski rozwija się o kolejne firmy, bo to jest tylko i wyłącznie z korzyścią dla graczy.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button