Obstawianie piłki nożnej dla początkujących, czyli Polska liga tu nie śmiga…

Typowanie wyników meczów piłki nożnej to ekscytujące zajęcie, w szczególności gdy jest to na przykład reprezentacja Polski, czyż nie? Wiadomo, że większość spotkań i tak przegrają, ale to tylko większa szansa dla nas, aby na tym po prostu zarobić, no ale za bardzo odchodzimy od tematu – jak przygotować się do obstawiania zakładów na piłkę nożną?

Obstawianie piłki nożnej dla początkujących, czyli Polska liga tu nie śmiga…

Legalny bukmacher – pierwsza rzecz którą powinniśmy załatwić

Wybór legalnej firmy bukmacherskiej,  to pierwsze o czym powinniśmy pomyśleć jeśli chcemy zacząć obstawiać piłkę nożną. Naturalnie, ,,obstawianie zakładów u bukmachera” – bez ,,bukmachera” właśnie, nie będzie możliwe czyż nie? No ale wracając do tematu, przed naszym pierwszym typem, powinniśmy sprawdzić ofertę wszystkich dostępnych na naszym rynku bukmacherów – po to aby otrzymać przede wszystkim jak najwyższy kurs na nasze kupony, ale również żeby otrzymać jak najlepsze promocje bukmacherskie, dobrym pomysłem jest również posiadanie konta u kilku bukmacherów, oczywiście nie będą oni oferować takiej oferty jak nasz pierwszy bukmacher, ale wystarczy chwilę pomyśleć, że przecież otrzymamy wtedy prawdopodobnie więcej promocji bukmacherskich z tego tytułu, czyż nie?

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Jak przygotować się do obstawiania zakładów na piłkę nożną?

Najlepiej jest to odpowiednio zaplanować. Przede wszystkim, o czym powinniśmy pamiętać, to nigdy nie obstawiajmy za więcej niż ćwierć naszych miesięcznych przychodów. W ten sposób prawdopodobnie zminimalizujemy ryzyko straty. Zawsze pamiętaj o odpowiedzialnym typowaniu zakładów bukmacherskich na piłkę nożną, niezależnie od tego czy dopiero uczysz się, jak obstawiać spotkania sportowe, czy jesteś już doświadczonym graczem. Podejście na chłodno jest w przypadku obstawiania zakładów na sport jest bardzo ważne, ponieważ emocje nigdy nie są dobrym doradcą, dlatego też ważne jest to, aby brać pod uwagę element ryzyka, który pojawia się przy każdym obstawianym przez nas kuponie.

Obstawianie singli – sposób na zminimalizowanie ryzyka

Pośród osób zainteresowanych tematem zakładów bukmacherskich panuje opinia, że początkujący gracze zakładów sportowych powinni się skupić na zakładach pojedynczych. Przed rozpoczęciem obstawiania warto jest też poznać odpowiednie systemy gry w zakładach bukmacherskich, no ale wracając do tematu. Jest to dobry pomysł, ponieważ mimo iż takie zakłady oferują niższe wygrane od innych typów zakładów bukmacherskich – to szansa na wygraną jest wyższa – co pozwoli nam na prawdopodobnie ogrywanie bukmachera już od samego początku.

Część nowych graczy niepotrzebnie skupia się wyłącznie na kursach, oceniając prawdopodobieństwo na ich podstawie. W rzeczywistości nie ma to zbyt wielkiego znaczenia. Sztuka wygrywania polega na tym, by znaleźć kursy, które po dokładnej analizie wydają się atrakcyjne wobec rzeczywistego prawdopodobieństwa wystąpienia zdarzenia. Jednym z elementów tej sztuki jest dokładne śledzenie statystyk dotyczących określonych rozgrywek, drużyn i zawodników. Dlatego też obstawianie singli jest prawdopodobnie najlepszą strategią dla nowych graczy chcących wejść w świat obstawiania zakładów na piłkę nożną.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button