Obstawianie u bukmachera -jak dużo można na tym zyskać

Z pewnością każdy z nas co najmniej słyszał o zakładach bukmacherskich, a prawdopodobnie wiele osób puściło w swoim życiu co najmniej jeden kupon, ot tak, choćby z ciekawości. Jednak osoby które myślą o rozpoczęciu swojej przygody z zakładami bukmacherskimi z pewnością zastanawiają się nad tym ile można na tym wygrać? Warto na wstępie podkreślić, że nie istnieje żaden odgórny limit, powyżej którego nie możemy wygrać. Bukmacher ma obowiązek wypłacić nam taką wygraną, jaka wynika z obstawionego przez nas kuponu. Działalność bukmacherów jest tak ściśle i silnie regulowana polskim prawem, zwłaszcza ustawą o grach hazardowych z 2017 roku, która stawia przed bukmacherami wymóg wypłacalności, że nie powinno nam spędzać snu z powiek to, czy bukmacher wypłaci należne nam za wygraną pieniądze.

wygrywanie z bukmacherem
Czy można zarobić obstawiając u bukmachera?

Ile można na tym zarobić i jak zarobić jak najwięcej?

To ile zarobimy podczas obstawiania zakładów u bukmachera zależy tylko i wyłącznie od nas samych, przede wszystkim od:

  • Ilości pracy jaką włożymy w analizę dostępnych w internecie statystyk, wiadomości i wszelkich innych informacji, które pomogą nam zmniejszyć ryzyko nietrafionego zakładu
  • Ile pieniędzy będzie stanowiło nasz wkład.
  • Jakie zdarzenia będziemy obstawiać, czy te obarczone większym stopniem ryzyka, ale i większą wygraną, czy te mniej ryzykowne, ale z mniejszą wygraną.

Pierwszy wskazany element, czyli ilość pracy jest bardzo ważny. Dokładna analiza wyników, obserwowanie informacji o drużynach/zawodnikach na mecze których planujemy postawić, dobra znajomość ”sceny” danej dyscypliny sportowej da nam wiele użytecznych informacji o tym czego możemy się spodziewać i co obstawić, by nasze przewidywanie okazało się trafione.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jest to, zwłaszcza u początkujących graczy, często popełniany błąd, że dogłębną i staranną analizę bardzo często zastępują swoimi sympatiami kibicowskimi, czy ogólnie utartymi opiniami o danej drużynie czy zawodniku, które bardzo często nie mają pokrycia w rzeczywistości i mogą okazać się zgubne dla naszego kuponu, a w konsekwencji pieniędzy.

Drugim elementem jest ilość pieniędzy jakie zamierzamy postawić. Oczywistym jest prosty fakt: Im więcej postawimy, tym więcej wygramy. Oczywiście, większa stawka naszego zakładu automatycznie sprawia, że i ryzyko staję się większe. W kuponie, na którym obstawiliśmy kilka zdarzeń wystarczy, że jedno się nie ziści i możemy się pożegnać z naszymi pieniędzmi. Obstawianie zakładów posiada nieodłącznie element ryzyka, jednak chyba własnie to przyciąga tak wiele osób do spróbowania swoich sił z obstawianiem zakładów bukmacherskich. 

Kolejnym, bardzo ważnym zagadnieniem jest to, jakie zdarzenia będziemy obstawiać. Jeśli zdecydujemy się na zdarzenia o mniejszym stopniu ryzyka, w przedziale kursów od 1 do 1.3 to możemy się z duża dozą prawdopodobieństwa spodziewać, że to zdarzenie nam wejdzie, jednak nagroda za taki zakład nie będzie zbyt okazała, więc jeśli chcemy obstawiać zdarzenia po takich kursach, to jeśli chcemy uzyskać sensowną kwotę wygranej, to musimy takich zdarzeń obstawić co najmniej kilka.

Inna, bardziej ryzykowną metodą jest obstawianie zdarzeń, na które bukmacherzy dali bardzo wysokie kursy, co równoznaczne jest z tym, że istnieje duże ryzyko tego, że owo zdarzenie zwyczajnie nie nastąpi, a my stracimy pieniądze, jednak kursy oferowane za takie zdarzenia są bardzo kuszące, a jak wszyscy wiemy niespodzianki w sporcie się zdarzają! 

Podsumowanie

Podsumowując rozważania na temat tego ile możemy wygrać na zakładach bukmacherskich należy wskazać, że wszystko to zależy od nas. Nikt za nas nie wybierze ani tego ile postawić, ani na co. Sami musimy dokonać wyboru, jedyne co jest nam narzucone z góry to kurs na konkretne zdarzenia, reszta zależy od nas. Jak w wielu innych dziedzinach zarobkowania bardzo wiele zależy od naszego doświadczenia.

Grając regularnie uczymy się tego jakie zdarzenia warto obstawiać, jaka drużyna czy zawodnik są mocni, kiedy kurs zaproponowany przez bukmacherów w stosunku do ryzyka jest opłacalny, a kiedy nie…to wszystko przyjdzie z czasem, a w raz z nim konkretne pieniądze, które przy roztropnym obstawianiu możemy na tym zarobić. 

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button