Oferta zakładów u legalnego bukmachera Betclic

Wiele blogów bukmacherskich na internecie opisuje legalnych bukmacherów, jednakże często zapomina o ich ofercie zakładów, dlatego też my się dziś tym zajmiemy! W dzisiejszym artykule przedstawimy wam ofertę zakładów legalnego bukmachera Betclic!

Oferta zakładów u legalnego bukmachera Betclic

Jak Ministerstwo Finansów zmieniło ,,grę” w Polsce

Nowelizacja ustawy hazardowej z 2017 roku sprawiła, iż Betclic zmuszony był czasowo nielegalnym bukmacherem na terytorium naszego kraju. W mediach od dłuższego czasu mówi się o tym, że zagranicznym bukmacherom Polskie prawo dało ,,wciry”, no nie da się ukryć – niektórzy odczuli zmiany bardziej, a inni mniej. Nic dziwnego, że coraz więcej podmiotów stara się działać w Polsce poza szarą strefą.

W dniu 26 września 2018 roku Ministerstwo Finansów wydało licencję o numerze PS4.6831.11.2017. Stoi za nią podmiot o nazwie BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, którego przedstawicielem w Polsce jest spółka Pejot 1 Sp. z o.o z Wrocławia. BetClic, między innymi, w Portugalii działa za sprawą Pejot 1. BEM to natomiast główna marka stojąca za tym bukmacherem.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Bonusy i promocje w Betclic

Podobnie do oferty zakładów Betclic nie ma szerokiego portfolio bonusów, którymi kusi nowych graczy. Naturalnie dostępne są bonusy do pierwszego depozytu – w tym przypadku spółka proponuje zakład bez ryzyka w maksymalnej kwocie 510 złotych, żeby ten bonus otrzymać należy wpisać w Betclic kod promocyjny, który wpisuje się podczas rejestracji konta na oficjalnej stronie internetowej bukmachera pod adresem www.betclic.pl.

Oferta zakładów u Betclic

Na obecną chwilę spółka prezentuje tylko trzy główne kategorie – klasyczne zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, a także e-sport. Brakuje bardzo popularnych ostatnio sportów wirtualnych, choć te nie są czymś aż tak istotnym dla większość graczy. Warto jednak wspomnieć o tym, że wspomniany już e-sport jest nieco ukryty w lewym panelu, pomiędzy dartem a futbolem amerykańskim.

Bonusy i promocje od betclic

Podobnie do oferty zakładów, Betclic nie ma szerokiego portfolio bonusów, którymi kusi nowych graczy. Naturalnie dostępne są bonusy do pierwszego depozytu – w tym przypadku spółka proponuje zakład bez ryzyka w maksymalnej kwocie 510 złotych, żeby ten bonus otrzymać należy wpisać w Betclic kod promocyjny, który wpisuje się podczas rejestracji konta na oficjalnej stronie internetowej bukmachera pod adresem www.betclic.pl.

Ciekawa promocja jaką oferuje ten bukmacher to Betclic Multi Plus. Oferta polega na zwiększeniu procentowej wartości zwycięskiego kuponu, na którym znajduje się minimum pięć zdarzeń. Poniżej dokładne wartości zwiększenia kuponu w Multi Plus:

– 5 meczów – 7% więcej

– 6 meczów – 14% więcej

– 7 meczów – 20% więcej

– 8 meczów – 25% więcej

– 9 meczów – 30% więcej

– 10 meczów – 35% więcej

– 11 meczów – 40% więcej

– 12 meczów  – 45% więcej

– 13+ meczów – 50% więcej

Ważne jest tylko to, by obstawiać zdarzenia, które mają obok siebie charakterystyczne logo Multi+. Bowiem to tylko te zdarzenia biorą udział w tej promocji.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button