Poradnik dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich – ponieważ oryginalność jest nudna

Nie, nie uważamy się za nudnych ludzi. Bardziej chodzi nam tutaj o to, że mało osób zwraca uwagę na tytuły – gdzie treść jest ładnie okraszona przymiotnikami, optując jednocześnie za bardziej prostymi tytułami. No ale my nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie dodali tutaj swoich trzech groszy, dlatego postanowiliśmy dać taki tytuł. Jednakże miejmy już to za sobą – tłumaczenie o tytule bla bla bla, czas na to, aby przedstawić wam poradnik dla tych z was, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę z bukmacherką.

Poradnik dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich – ponieważ oryginalność jest nudna

Nowy zawsze dostaje ,,małe co nieco” na start

Nowi gracze zakładów bukmacherskich mają o tyle szczęście, że bukmacherzy aby przekonać większą ilość ludzi do typowania, często oferują darmowe bonusy (tak zwane freebety) bądź też inne oferty, które mają ich przyciągnąć. Jeśli jesteśmy ,,chętni” i chcemy odebrać nasz darmowy bonus bukmacherskich – to na starcie, pierwsze co musimy uczynić, to zapoznanie się z regulaminem promocji. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na warunki uzyskania bonusu. Dlaczegóż to? Otóż damy wam radę, która przyda się nie tylko u bukmacherów, ale również u innych instytucji, które liczą na leniwość ludzi.

 Zawsze. Czytajcie. Tekst. Który. Jest. Napisany. DROBNYM. MACZKIEM.

Może wam to nieraz, nie dwa razy uratować skórę, z racji tego że najczęściej właśnie, z tego sposobu korzystają bukmacherzy, prawnicy oraz bankierzy, aby wyciągnąć od was kasę. No ale skoro jesteśmy przy tym temacie, to czy warto słuchać się przeciwników obstawiania?

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Słuchać się ,,hejterów” – czy też nie słuchać?

Osoby które sprzeciwiają się hazardowi – często mówią, że zakłady bukmacherskie to ,,jedno wielkie oszustwo”. Uważają również, iż przy tym zajęciu nie da się wygrywać, a każdego, kto sądzi inaczej, ignorują i krzyczą ,,swoją prawdę” dalej. Jesteśmy dalecy od stwierdzenia, że gra u bukmachera jest łatwa, podobnie jak wygrywanie. Nie ma jednak wątpliwości, iż zarabianie u bukmachera jest możliwe. Wystarczy porozmawiać z ludźmi, którzy obstawiają zakłady od dłuższego czasu, bądź też przejść się do stacjonarnego punktu bukmacherskiego i poczekać, aż ktoś wygra i zobaczyć jak bukmacher wydaje mu jego wygraną.

Obciążenie psychiczne – czy to tyczy się graczy bukmacherki?

Tak, niestety, jeśli chodzi o bukmacherkę, to jest to na pewno zajęcie nacechowane dużym ładunkiem emocjonalnym, więc jeśli chcemy zacząć przygodę z obstawianiem rozgrywek u bukmacherów, warto odpowiednio przygotować się mentalnie na ryzyko emocjonalne związane z tymi grami. Pamiętajmy również, że zakłady bukmacherskie to nie tylko szczęście i radość, ale również smutek, złość i inne negatywne emocje, których powinniśmy raczej unikać. Jeśli nie czujemy się mentalnie silni, powinniśmy zrezygnować z obstawiania zakładów bukmacherskich, ponieważ może mieć to zły wpływ na nasze zdrowie psychiczne. Poza tym, możemy się uzależnić od zakładów bukmacherskich, co w ogóle może mieć bardzo zły wpływ na nas.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button