Porady dla graczy zakładów bukmacherskich

Nauki nigdy za wiele. Zawsze znajdzie się coś czego nie wiemy i w momencie gdy się dowiemy o tym uświadamiamy sobie, że to było tak proste do domyślenia się, lecz do tego nie udało nam się dojść samemu. Dlatego w tym artykule przedstawimy wam parę porad które są istotne do grania u bukmachera, a kto wie może akurat któreś z tych punktów wam brakuje do tego aby zacząć wygrywać lub wygrywać jeszcze więcej.

Porady dla graczy zakładów bukmacherskich

Mecze online – gdzie je obstawiać?

Mamy dwie możliwości obstawiania. Mianowicie są nimi stacjonarne punkty oraz obstawianie online. W tym pierwszym mamy o tyle wygodnie, że nie musimy zważać na różnego rodzaju problemy serwisowe związane z naprawami stron oraz aplikacji oraz mamy możliwość poznania różnych nowych osób które są w zakładach bukmacherskich od lat i posiadają ogromne doświadczenie, w dodatku obstawianie w takich punktach jest bajecznie proste, ponieważ wystarczy wypełnić prosty blankiet, i go oddać wraz z kwotą jaką chcemy postawić.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Drugą metodą jest obstawianie online, gdzie też ma to swoje ogromne plusy. Jednym z nich jest praktyczność i wygoda, czyli obstawianie zdalne z dowolnego punktu w jakim się znajdujecie, dzięki temu nie musicie jeździć do stacjonarnych punktów i między innymi stać w kolejce, innym dobrym plusem jest obstawianie przez 24h. Tutaj nie ma ograniczeń obstawiamy kiedy chcemy i jak chcemy zależności od naszego upodobania. Także jak sami widzicie, granie na zakładach jest dziecinnie proste i nie ma w tym jakiejkolwiek skomplikowanej filozofii, jedynie gdzie należy się wysilić to przy odpowiednim przygotowaniu się do wybranego przez nas zakładu, gdyż bez tego może być nam trudno wygrać z bukmacherem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie obstawiaj na początku zakładów AKO ani zakładów na żywo

Jeśli jesteś nowym graczem musisz wiedzieć, że gra na zakładach AKO oraz na żywo są dobre, ale w przypadku gdy masz już odpowiednie doświadczenie w zakładach bukmacherskich. Bez potrzebnego doświadczenia nie ma szans na na jakąkolwiek wygraną w tego typu zakładach. Twoim odpowiednim rodzajem zakładów na starcie powinny być zakłady pojedyncze, które pozwolą ci nabrać odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę na temat zakładów wzajemnych. Są może one mniej opłacalne pod względem zarobkowym, lecz „nie od razu Rzym zbudowano” i należy się tego przysłowia trzymać, ponieważ czasami można przysłowiowo „popłynąć” na zakładach bukmacherskich i nie wiedząc kiedy stracić cały swój budżet. Zakłady AKO polegają na zakładzie głównym i mniejszych przypisanych do niego co daje dużą wygraną pieniężną, ale małe prawdopodobieństwo na wygraną w zakładzie, natomiast zakłady na żywo wymagają dużej wiedzy oraz spokoju, który nabywa się z czasem. Ten typ polega na obstawianiu sportu w czasie rzeczywistym co wiąże się ze stresem i pochopnymi decyzjami. Dlatego jeśli dopiero zaczynasz zakłady pojedyncze powinny być twoim sprzymierzeńcem.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button