Promocje na start – który bukmacher przygotował najlepsze?

Bonusy od bukmacherów to miła atrakcja dla każdego nowego użytkownika konkretnego podmiotu hazardowego. Co cieszy się obecnie naprawdę sporym zainteresowaniem wśród ludzi? Na jakie promocje bukmacherskie warto szczególnie zwrócić uwagę?

Fuksiarz – cashback bez końca

Fuksiarz to stosunkowo nowa firma, która działa tak naprawdę od kilku miesięcy na polskim rynku zakładów wzajemnych. W końcu możesz obstawiać tam typy bukmacherskie dopiero mniej więcej od kwietnia tego roku kalendarzowego. Nie da się jednak ukryć, że Fuksiarz wszedł do gry z przytupem. W końcu jest to firma hazardowa, która gwarantuje niecodzienny bonus na start. Bardzo chwalony przez użytkowników. Wszak masz sposobność otrzymać cashback bez końca. Nie tylko na jeden zakład. Ta promocja… nigdy się nie kończy. O co tutaj jednak dokładnie chodzi? Fuksiarz przygotowuje regularnie specjalną ofertę.

Jeśli gracz będzie obstawiał wydarzenia z tej puli, to potem (jak przegra kupon) może oczekiwać na zwrot pewnych środków. Maksymalnie można w tym przypadku otrzymać nawet 50%. By tak się jednak stało, trzeba zagrać na kuponie 15 lub więcej wydarzeń. Nie da się ukryć, że cała ta promocja jest naprawdę bardzo ciekawa. W końcu zawsze to dodatkowe zabezpieczenie własnych interesów w trakcie obstawiania w Fuksiarzu.

STS oferuje podwojenie depozytu

Nie brakuje osób, które mają konto w STS. Ty także możesz dołączyć do tego grona. Gwarantujemy, że warto. W STS możesz obstawiać przeróżne typy bukmacherskie. Oferta jest bowiem wyjątkowo hojna. Dodatkowo nie ma przeszkód, aby grać przez internet, korzystając z apki mobilnej albo odwiedzać punkty stacjonarne… Jaka jest zaś oferta przygotowana dla nowych użytkowników? Możesz np. zdecydować się na bonus bez depozytu. Wystarczy tylko w trakcie zakładania konta wpisać kod promocyjny. Dla nowych użytkowników jest także przygotowana inna promocja. Jeśli wpłacisz pierwszy depozyt, to będziesz uprawniony do otrzymania bonusu 100% aż do 1200 PLN. To podwoi Twoją pierwszą wpłatę. Dzięki temu możesz zainkasować sporo dodatkowej gotówki.

Warto zauważyć, że obrót nie powinien Ci zaś przysporzyć kłopotów. Musisz zagrać tylko za trzykrotność otrzymanej sumy. W tym przypadku minimalny kurs wynosi dokładnie 1,91. Ponadto do obrotu są zaliczane tylko wygrane kupony, co powinno być przez Ciebie zapamiętane.

Zakład bez ryzyka w Fortunie

W jakim jeszcze buku warto się zarejestrować? Chociażby po to, by na samym początku zapewnić sobie świetną ofertę na start? Możesz np. wybrać Fortunę. Ta firma bukmacherska jest bardzo doświadczona i lubiana. Pozytywne opinie nie są przypadkowe. A Klienci doceniają tak naprawdę nie tylko wysokie kursy, ale też atrakcyjne oferty. Jak wpłacisz depozyt, to możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka do kwoty 600 PLN. Ewentualnie masz okazję wybrać bonus bez konieczności dokonywania premierowej wpłaty. Wówczas po wpisaniu kodu promocyjnego zainkasujesz 20 PLN.

Warto dodać, że wszystkie opisywane dzisiaj firmy bukmacherskie oferują wiele atrakcji nie tylko dla nowych userów, ale też dla stałych, lojalnych użytkowników.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button