Przegląd firm bukmacherskich – Kod promocyjny od STS i nowy bonus Fortuna

Chcesz zacząć grać w zakłady bukmacherskie? Wahasz się, gdzie otworzyć konto? Najlepiej stawiać na znane i sprawdzone firmy bukmacherskie. A w tym gronie są na pewno zarówno STS, jak i Fortuna.

STS

Czym cechuje się ta firma hazardowa? STS jest bardzo doświadczony. W końcu ta firma bukmacherska oferuje swoje atrakcyjne usługi już od 1997 roku. Co ważne, od pewnego okresu STS działa także poza Polską. Trzeba zauważyć, że ten podmiot jest w 100% legalny. STS cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Mówi się nawet, że ta firma hazardowa ma około 50% wpływów z całego rynku. Po części wpływ na występowanie tego zjawiska ma to, że STS od lat wspiera nasz sport. Jest to dumny sponsor przede wszystkim reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn, lecz nie tylko. Jakie inne ekipy sponsoruje ta firma hazardowa? To m.in. Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, czy Pogoń Szczecin.

Bonus dla nowych Klientów

Osoby zaczynające przygodę z zakładami bukmacherskimi powinny zgłosić się właśnie do STS. W końcu możesz zainkasować np. bardzo hojne bonusy. Co jest do wyboru? Nowi gracze mogą wpisać sts kod promocyjny i zgarnąć freebet w wysokości 25 PLN. Jest to bonus bez depozytu. To oznacza, że nie musisz inwestować nawet jednej złotówki ze swojego portfela, aby skorzystać z tej promocji. To tutaj nie wszystko. Więcej pieniędzy zgarniesz, gdy wybierzesz bonus z depozytem. A obecnie główna promocja tego bukmachera internetowego to 100% do 1200 PLN. Dzięki temu możesz sporo zyskać. Jeśli wpłacisz np. 1000 PLN, to otrzymasz drugie tyle. Aż do 1200 PLN. Trzeba dodać, że oczywiście na samym początku gotówka nie będzie jeszcze Twoja. W końcu musisz dokonać obrotu (trzy razy wartość bonusu po minimalnym kursie 1,91). Co jeszcze jest ważne? Do obrotu zaliczają się tylko wygrane kupony.

Fortuna

W jakim innym bukmacherze online warto się zarejestrować? Na pewno należy posiadać konto w Fortunie. Od 1996 roku ta firma hazardowa oferuje swoje usługi. Nie brakuje jej zatem na pewno wieloletniego doświadczenia w tej dziedzinie. Tak samo, jak STS, także Fortuna jest bukmacherem w pełni legalnym. Dokładne informacje na ten temat znajdują się na stronie internetowej tej firmy hazardowej. Jaki bonus na start można uzyskać? Aktualnie masz do dyspozycji zakład bez ryzyka. Przez wielu ekspertów to opcja uznawana za najlepszą (wszak jest o wiele mniej formalności). Jak przegrasz premierowy zakład do 600 PLN, to otrzymasz zwrot. Jak to wygląda w praktyce? Zdecydowałeś się na fortuna bonus dla nowych Klientów? Załóżmy, że zagrałeś pierwszy kupon za 100 PLN. Jeśli coś nie pójdzie po Twojej myśli, to otrzymasz zwrot tej stawki. Aż do 600 PLN. Wydaje się zatem, że warto za tyle właśnie zagrać, aby w całości wykorzystać bonus oferowany przez Fortunę.

Co jeszcze wyróżnia tę firmę hazardową?

Na pewno są to bardzo wysokie kursy. STS także jednak nie ma się czego wstydzić na tym polu. Nieprzypadkowo najwyższe wygrane w historii zakładów bukmacherskich pochodzą właśnie z tych firm hazardowych. Jeśli zaś chodzi o Fortunę, to możesz tam obstawiać np. także zakłady finansowe. Jest to nowość na rynku.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button