Sposoby na regularny zysk u bukmachera

Gra u bukmachera to obok gry dla przyjemności również możliwość zarobienia dużej ilość pieniędzy. Obstawianie wyników sportowych dla niektórych osób jest zatem profesją, a nie poszukiwaniem emocji. Aby móc robić to, co się lubi i na czym się zna oraz zarabiać na tym pieniądze w przypadku typowania wyników, warto kierować się kilkoma zasadami. Poniżej prezentujemy sposoby na regularny zysk u bukmachera oraz podpowiadamy, na jakie elementy warto zwrócić uwagę, jeśli chcemy czerpać z tego regularne zarobki.

jak wygrywać z bukmacherem
Sposoby na regularne wygrywanie w zakładach bukmacherskich

Wybierz dyscyplinę i specjalizuj się w niej

Pierwszą poradą, która pozwoli traktować grę u bukmachera jako regularny zarobek, jest wyspecjalizowanie się w danej dziedzinie. Może być to dziedzina sportu, na której znamy się najlepiej np. e-sport czy piłka nożna lub związana z naszymi zainteresowaniami np. Liga Włoska, czy tenis. W takiej kategorii należy się specjalizować, poznawać ją bardzo dokładnie tj. zawodników, specyfikę rozgrywek itp.

Dzięki temu będziemy posiadać szeroką wiedzę na temat zdarzeń, które obstawiamy i będziemy mieli większe szanse na wygraną. Wiedza taka pozwala trafniej oszacować ryzyko i przewidywać wydarzenia na boisku czy korcie. Obstawiając wyniki w przypadkowych kategoriach, nie osiągniemy sukcesu na dłuższą metę, a nasze zwycięstwa będą opierać się bardziej na szczęściu niż na konkretnej wiedzy.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Miej pomysł na grę — strategia i taktyka

Bardzo ważnym elementem regularnego zarabiania u bukmachera jest również posiadanie swojej taktyki czy strategii gry. Gdy wybierzemy już dziedzinę, w której będziemy grali, powinniśmy również określić, jak to będziemy robili. Do wyboru jest mnóstwo sposobów na grę. Obejmują one tradycyjne stawianie singli i typowanie pojedynczych zwycięzców, grę i obstawianie live, obstawianie kilku wyników na jednym kuponie z większymi wygranymi czy wiele innych bardziej zaawansowanych taktyk. Strategie możemy również łączyć i modyfikować je.

Jeśli ustalimy, w jaki sposób będziemy grać i będziemy trzymać się zasad, będzie to bardzo pomocne w dalszej grze. Gdy zastanawiamy się w jaki sposób obstawiać, warto uwzględnić nasze umiejętności, preferencje czy ilość czasu, jaką mamy do poświęcenia i wybrać odpowiednią taktykę. Ne warto również zmieniać jej, gdy przegrywamy pod wpływem emocji. Lepiej jest przemyśleć i zmienić całą strategię, jeśli nie przynosi ona nam zysków.

Typy, przewidywania i wiadomości

Ważnym czynnikiem w zdobywaniu regularnych zysków są informacje, wiadomości i typy. To na ich podstawie będziemy sugerować się i będziemy uzupełniać nimi nasze braki. Warto w tym celu wyszukać wszystkie polskie i zagraniczne serwisy o danej lidze czy kategorii, którą obstawiamy i sprawdzać aktualne dane. W ten sposób pozyskamy wiele newsów i danych, które dadzą nam szerszy pogląd całej sytuacji.

Warto również sprawdzać typy od najlepszych graczy ze strony betonline.net.pl, na której najlepsi typerzy w Polsce mają swoje konta. Mogą oni udostępniać analizy, swoje prognozy i jakie obstawiają wyniki Znajdziemy je np. na forach tematycznych, grupach na portalach społecznościowych czy nawet na stronie samego bukmachera.

Zarządzaj dobrze finansami

Jednym z kluczowych elementów w długotrwałej grze i zarabianiu w ten sposób jest odpowiednie zarządzanie budżetem. Musi być ono rozważne i odpowiedzialne. Nigdy nie należy grać za połowę czy za większość stawki W ten sposób będziemy mogli jednorazowo wygrać sporo pieniędzy, ale przy potknięciu możemy zbankrutować. Na pojedynczy zakład warto poświęcić maksymalnie 5%-10% całego budżetu. Optymalnie jest grać nawet za niższy procent całej stawki np. 1%-2%, gdyż w ten sposób minimalizujemy ryzyko szybkiej utraty środków.

Na grę warto przeznaczyć na początku tylko tyle środków, jakie możemy przegrać i nie są one nam do niczego potrzebne. Nie powinniśmy podbijać również stawki czy wpłacać pieniędzy do stawki tylko pod wpływem emocji, czy chęci odrobienia strat. Regularne pozyskiwanie zysków musi opierać się na kalkulacji i rachowaniu, a nie emocjonalnym zarządzaniu pieniędzmi. Jeśli przegramy daną partię, należy zakończyć ją i rozgrywać kolejne zakłady, które przyniosą nam zysk i regularne dochody. Wyznaczanie granicy strat i przestrzeganie jej jest bardzo ważną cechą.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button