Top 3 błędów, które powinieneś unikać na zakładach bukmacherskich

Naturalnie błędy przy obstawianiu zakładów bukmacherskich pojawią się zawsze – ale trzeba pamiętać o tym, że przecież bardzo ciężko jest być nieomylnym – dlatego też dziś przedstawimy ci 3 najpoważniejsze błędy, których powinieneś unikać!

Top 3 błędów, które powinieneś unikać na zakładach bukmacherskich

1 Nie ma czegoś takiego jak uniwersalny sposób na ogrywanie buka

Niestety, nigdy nie będzie uniwersalnego sposobu na pokonanie bukmachera. Osoby, które wiedzą, jak to zrobić, będą bardziej skłonne skupić się na zarabianiu pieniędzy przez bukmacherów niż pisanie porad o tym, bo w końcu przecież to byłoby niezbyt przemyślane inaczej, prawda? Istnieje wiele dobrze znanych i skutecznych systemów obstawiania, ale każdy z nich wymaga wydania określonej kwoty pieniędzy i obstawiania zakładów zgodnie z określonymi zasadami. Na dłuższą metę przyjęcie tej metody może się opłacić, ale nikt nie może tego zagwarantować, ponieważ zwykle firma dba o znalezienie tych metod i stara się wynajdywać sposoby na zatrzymanie takich systemów bukmacherskich. W końcu pomyśl, jeśli ty jesteś w stanie wpisać w internet takie słowa jak ,,typy euro 2021” to czy bukmacher nie będzie w stanie też tego zrobić? Dlatego chcąc prześcignąć bukmachera, musisz opracować do tego swój własny, unikalny system obstawiania – w innym wypadku nie zarobisz nic na zakładach bukmacherskich.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

2 Korzystanie z pewniaków

Oczywiście w Internecie jest wiele witryn oferujących pewniaki bukmacherskie. Strony starają się przyciągnąć niedoświadczonych graczy, aby zakupili u nich typy bukmacherskie. Warto wziąć pod uwagę, że jeśli ktoś naprawdę ma informacje o jakimś dużym zakładzie, to dlaczego nagle marnuje czas i oferuje go za ułamek ceny, zamiast stawiać na praktycznie gwarantowaną wygraną?

Dlatego też nie powinieneś obstawiać takich zakładów – najwyżej porównywać do swojej analizy. Z tego powodu też, aby jak najszybciej spróbować stworzyć własny system obstawiania. Ponadto niska stopa zwrotu oznacza, że musimy zainwestować dużo pieniędzy. Koniec końców pewniaki to nie tylko mały zysk, ale także ryzyko, dlatego nie powinieneś często stawiać zakładów, ponieważ nauka jak obstawiać zakłady bukmacherskie zwykle trwa długo, ale jeśli będziesz omijał te proste błędy, to temat wygrywania może być ci bliższy o wiele szybciej.

3 Zbytnie emocjonowanie się grą

To akurat błąd, na który wszyscy początkujący gracze się łapią – i tak naprawdę nic dziwnego, ponieważ stawiając swoje pierwsze typy bardzo ciężko nie emocjonować się grą. Jednakże emocje podczas obstawiania są niepotrzebne, dlatego też jeśli chcesz obstawić dobrze, przedtem się najpierw odpowiednio wycisz i uspokój, a dopiero wtedy obstawiaj.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak unikać błędów?

Jedynym sposobem uniknięcia błędów przy obstawianiu jest wyciąganie wniosków. W ten sposób z biegiem czasu Twoje inwestycje będą osiągały coraz lepszy zwrot, podczas gdy bukmacherzy będą tracili pieniądze na rzecz twoich zakładów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button