Wygrywanie u bukmachera – jak robić to regularnie?

Zarabianie pieniędzy na bukmacherce jest z reguły ciężkim zadaniem. Nie przychodzi to łatwo (no chyba że mamy wyjątkowe szczęście) – ale jeśli chcemy regularnie wygrywać z bukmacherem, musimy po prostu bardziej się od niego starać.

Wygrywanie u bukmachera – jak robić to regularnie?

Oszczędzaj – inwestuj (tak, wciąż mówimy tu o bukmacherce)

Jeśli mamy już na koncie kilka zwycięstw – to warto odłożyć trochę pieniędzy z naszych poprzednich zwycięstw aby w razie czego – móc zainwestować te środki później w nasze kolejne zakłady. Jest to o tyle mądre zagranie – z racji tego że bukmacher (zazwyczaj) podwaja nasze środki – kiedy już obstawimy i zwyciężymy, a więc skoro jesteśmy już na plusie – to czemu nie zainwestować część tych środków ponownie – zamiast je roztrwonić?

Naturalnie możemy je przeznaczyć na imprezę bądź na przykład na nową rzecz którą będziemy się bawić przez krótki okres. A jeśli zainwestujemy te środki z powrotem na zakłady, wtedy – nawet jeśli je stracimy (bo każdy – nawet najlepszy typer prędzej czy później przegrywa) to nie odczujemy tej straty. Oczywiście pamiętajmy jednak że środki które przeznaczamy na zakłady bukmacherskie nie powinny przekroczyć połowy naszych miesięcznych zarobków, ponieważ może się to odbić negatywnie na naszych finansach, a przecież zakłady bukmacherskie nie powinny zagrażać nam naszemu budżetowi, nieprawdaż?

Rób wszystko na spokojnie

Opanowanie to cecha, która może przydać się nam w każdej sytuacji życiowej, czy to mowa o sytuacjach awaryjnych, czy też na przykład o przy typowaniu zakładów bukmacherskich. Niektórzy ludzie mają naturalny ,,dar’’, żeby nie przejmować się niczym i po prostu na chłodno podchodzą do każdej sytuacji oraz problemów jakie tylko się pojawią w ich życiu.

Przy zakładach bukmacherskich jest to ogromny atut, ponieważ umożliwia to takiej osobie skupienie się na wyłącznie na najważniejszych kwestiach, nie zważając na stres bądź presję. Taki ,,stoicki spokój” może nam również pomóc przy typowaniu zakładów bukmacherskich na żywo, ponieważ nie stracimy wtedy głowy, a jeśli uda się nam wytypować wynik poprawnie w trakcie meczu (używając oczywiście naszego doświadczenia oraz wiedzy na temat sportu który obstawiamy). Naturalnie wygrana z zakładów bukmacherskich na żywo jest o wiele wyższa niż w przypadku normalnych zakładów bukmacherskich – więc po prostu nasze opanowanie może nam się bardzo opłacić.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Nigdy nie rób tego samego dwa razy

Może i wydaje się to dosyć opaczne – od głównego założenia nauki sztuki bukmacherki (zdobywanie doświadczenia etc.) – ale tak naprawdę bukmacher też jest człowiekiem. To nie jest maszyna – która została zaprogramowana do tego aby się uczyć. Kiedy firma bukmacherska zaproponuje nam zakład – a następnie straci pieniądze, ponieważ ich ograliśmy – to ciężko żeby zaproponowali ten zakład po raz drugi, czyż nie? Przecież nikt nie lubi tracić pieniędzy, a tym bardziej firmy bukmacherskie. Dlatego też, powinniśmy założyć, że po każdym udanym typie, musimy ,,coś zmienić” – inaczej nie będziemy w stanie regularnie wygrywać z bukmacherem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button