Zakłady bukmacherskie – Porady i ciekawostki w pigułce

Czasami mamy lepszy dzień, a czasami gorszy. Czasami również i chcemy poznać coś nowego, na przykład zakłady bukmacherskie. Nie każdego dnia mamy jednak ochotę czytać poradniki – które cały czas mówią o tym samym, czyż nie? Dlatego też mamy dla was dzisiaj artykuł o kilku ciekawostkach oraz poradach, które możecie wykorzystać w bukmacherce!

Zakłady bukmacherskie – Porady i ciekawostki w pigułce

Większość punktów bukmacherskich to franczyza

Tak, dobrze słyszeliście. Większość stacjonarnych punktów bukmacherskich ma to do siebie, że są one prowadzone przez franczyzobiorców. A któż to taki ten franczyzobiorca? To proste – to osoba która korzysta z materiałów danej firmy bukmacherskiej, prowadząc ten punkt jednocześnie jako swój, oddając część zysków z tego co zarobią bukmacherowi, z którym podpisana została umowa. No ale wróćmy jednakże do porad. Dobry typer nie powinien stawiać całego swojego majątku, tylko dlatego, ponieważ chce wygrać więcej. Zawsze lepiej jest otrzymać od bukmachera niewielką sumę, niż stracić majątek za jednym razem.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dlatego też pamiętajmy, aby zawsze obstawiać z głową, a nie bez niej. Niektórzy jednak nie potrafią się opanować, przez co właśnie obstawiają wszystko co mają. Na to właśnie z resztą czekają bukmacherzy. Jeśli chodzi zaś o nowych typerów, każdy z nich marzy o szybkim zarobku przy obstawianiu zakładów. Marzenia o wielkich wygranych wydają się realne i możliwe do urzeczywistnienia, ale początkujący gracze niestety nie są świadomi tego, że rachunek prawdopodobieństwa jest podobny do tego, żebyśmy poznali drugą osobę prawie identyczną do nas. Oczywiście zawsze znajdzie się osoba która zna kogoś kto podobno trafił bardzo wysoki kurs, ale pokładanie nadziei w tym, że nam też się to uda, bardzo szybko prowadzi do rozczarowania oraz zrezygnowania z tego intrygującego hobby.

Ciekawostka na temat wyścigów konnych

Konie straciły sporą część swojej popularności na rzecz samochodów, z racji tego że zakłady na wyścigi samochodowe mogą odbywać się przez cały rok a wyścigi koni niestety nie. Drugą rzeczą która sprawiła że popularność tych wyścigów mocno spadła, są bojownicy o prawa zwierząt. Nie zamierzamy tutaj nikogo oceniać, czy robią to słusznie czy nie, dlatego naszą opinię o tym zostawimy dla siebie.

Stacjonarne punkty bukmacherskie – niepowtarzalny klimat?

Według starszych graczy zakładów bukmacherskich, klimat stacjonarnych punktów bukmacherskich, oraz możliwość poznania nowych osób jest całkowicie niepowtarzalny. Oprócz tego, możemy spróbować obstawiać tam zakłady na żywo. Każdy kto interesuje się zakładami bukmacherskimi wie, że zakłady na żywo są dosyć niebezpieczne dla naszego portfela, bądź też że są wręcz nieopłacalne. Jednakże jeśli już jesteśmy doświadczeni, możemy spróbować swoich sił i w tej kategorii zakładów bukmacherskich, ponieważ już po pierwszych wygranych po obstawieniu meczu na żywo, nie będziemy mogli opanować drżenia rąk z emocji. No ale wracając do tematu stacjonarnych punktów bukmacherskich, polecamy je z racji tego że można poznać tam wiele miłych osób, które interesują się tym samym co my.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button