Zakłady specjalne w bukmacherce – czyli Hillary vs Trump showdown!

Zakłady specjalne u bukmachera to coś niesamowitego. Nie występują one często, ale czasami są one na naprawdę ciekawe wydarzenia, które niekoniecznie mają jakikolwiek związek ze sportem, ba ostatni ciekawy zakład specjalny jaki został zaproponowany przez bukmachera dotyczył kosmosu. Dlatego też, dzisiaj opowiemy wam o zakładach specjalnych!

Zakłady specjalne w bukmacherce – czyli Hillary vs Trump showdown!
Zakłady specjalne w bukmacherce – czyli Hillary vs Trump showdown!

Wyścig na posadę 45. Prezydenta stanów zjednoczonych

Pamiętam jak z zapartym tchem śledziłem poczynania obu kandydatów (Hillary Clinton i Donald J. Trump) – co mówili w czasie kampanii – debaty, oraz to, jak swoją konkurencję zostawili dawno w tyle. Z racji tego, że w tym czasie establishmentem medialnym kierowała głównie lewica – to każdego kto powiedział (i przy okazji przewidział) że fotel 45. Prezydenta stanów zjednoczonych zdobędzie Donald Trump – po prostu wyśmiewano (w mediach oczywiście). Jednakże dźwięk pękających czterech liter w trakcie inauguracji Donalda Trumpa na pewno wynagrodził każdemu jego upór w twierdzeniu, że to właśnie on zdobędzie ten fotel. Nawet Barack Obama twierdził, że Donald Trump nie zdobędzie tej posady. Co ciekawe, na starcie dnia wyborczego, licznik live pokazywał, że może wygra Clinton, jednakże po jakimś czasie Donald Trump zdobył znaczną przewagę nad swoim przeciwnikiem. Zastanawiacie się pewnie – dlaczego o tym piszę? Otóż – to proste. Postawiłem kilka groszy na wygraną Donalda Trumpa, przez co śledzenie tej elekcji było jeszcze bardziej ekscytujące.

Zakłady specjalne u wybranych bukmacherów

O tym, jak bardzo zakłady specjalne są popularne – dobrze świadczy o tym, ile ich możemy obstawić. Na ten dzień (06.11.2019) – legalny bukmacher Superbet – proponuje nam zakład na następnego zwycięzcę wyborów prezydenckich w USA, następną osobę która obejmie tron papieski, oraz zwycięzcę złotej piłki 2019. Jak zapewne się domyślacie, najbardziej emocjonująca (przynajmniej dla mnie) jest opcja numer jeden.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Zakład ,,na papieża”

Skoro już mowa tutaj o zakładach na wybór następnego papieża – może się wam to wydać nieco dziwne, ale tak naprawdę musimy pamiętać o tym, że religia chrześcijańska jest dominująca jeśli chodzi o ,,zachodnią” część świata. Dlatego też nikt tak naprawdę nie przewidział abdykacji Benedykta XVI, a dodatkowo nikt nawet nie pomyślał o tym, że następny papież będzie z poza Europy. Dlatego też, bukmacherzy starają się jak najlepiej przygotować do tego, aby drugi raz tego samego błędu nie popełnić, ale tak to księża mówią ,,niezbadane są drogi pana”!

Nowy wyścig w kosmos

Oprócz dwóch powyższych, ciekawych zakładów, mamy również i teraz kwestię nowego wyścigu w kosmos, z racji tego że dwie firmy, jedna stworzona przez Elona Muska, a druga wspierana przez koncern Boeniga, stara się wysłać w kosmos pierwszy komercyjny statek kosmiczny, którzy zabierze ludzi na Marsa. Legalne firmy bukmacherskie zacierają już przy tym ręce, z racji tego że tak naprawdę bardzo ciężko jest tu przewidzieć, kto poleci pierwszy na czerwoną planetę, z racji tego że nikt wcześniej nawet nie myślał, aby o to się zakładać.


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button