Zakłady sportowe – jak przygotować się do zagrania pierwszego kuponu?

Zakłady sportowe – jak przygotować się do zagrania pierwszego kuponu?

Stoisz przed takim właśnie wyzwaniem? Niedługo masz zamiar zagrać swój pierwszy kupon w firmie bukmacherskiej? Szukasz porad bukmacherskich? Jak się do tego przygotować? O czym pamiętać, by wygrać i powiększyć stan własnego konta w firmie hazardowej?

Dokładna analiza wydarzenia sportowego

Bez tego ani rusz. Jeśli myślisz, że obstawianie w zakładach bukmacherskich jest lekkie, łatwe i przyjemne, to niestety, ale się mylisz. Szczególnie, jak docelowo zależy Ci na częstych wygranych. W takim razie dokładna analiza to podstawa. Jak jednak podejść do tego właśnie zagadnienia? Musisz m.in. sprawdzić formę konkretnych klubów albo zawodników. Typujesz wydarzenie siatkarskie? Zweryfikuj, jak w ostatnim czasie radziły sobie obie drużyny. Sprawdzaj dyspozycję nie tylko gospodarzy, ale tak samo gości. Warto zweryfikować, jak poszczególne ekipy radzą sobie w swoich rolach, czyli gospodarza i gościa. Czasami jest tak, że dana drużyna świetnie spisuje się u siebie. Doping kibiców napędza zawodników do zdecydowanie lepszej gry itd. A na wyjazdach trzeba zmierzyć się z gwizdami, często mało przychylnymi komentarzami itd. Musisz zatem sprawdzić kilka ostatnich spotkań gospodarzy (u siebie) i rywali (w delegacjach). O czym jeszcze musisz pamiętać? O sprawdzeniu ewentualnych kontuzji. Warto wiedzieć, w jakim składzie zagrają obie drużyny. Jeśli u gospodarzy zabraknie np. podstawowego atakującego, to będzie to spora strata. Taka absencja może mieć zaś decydujące znaczenie pod kątem rezultatu konfrontacji.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Ile spotkań zagrać na jednym kuponie?

Wiele osób popełnia na tej płaszczyźnie sporo błędów. W końcu grają za wiele typów. A to najczęściej prowadzi do przegranych. Im więcej zakładów, tym większy kurs. Wzrasta jednak tak samo ryzyko porażki. Nieprzypadkowo zawodowcy typują przeważnie single albo duble, czyli jedno, może dwa wydarzenia na kuponie. Na pewno odradzamy typowanie taśm. Są to zaś kupony akumulowane (AKO) składające się z kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu wydarzeń. Szansa na wygranie na takim zakładzie jest naprawdę minimalna. Warto zatem typować tak, jak robią to eksperci. Graj single albo duble. Zobaczysz, że dzięki temu będziesz regularnie wygrywał pieniądze w zakładach bukmacherskich. A to przecież powinien być cel każdego gracza, prawda?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Za ile postawić premierowy kupon?

Tak naprawdę nie tylko pierwszy, ale także chodzi o pozostałe. Najważniejsze jest to, by przesadnie nie szarżować. Zaleca się typowanie za około 2% stanu konta, który w tym momencie posiadasz. Jeśli chodzi o osoby początkujące, to będzie to tak naprawdę wystarczające. Masz w tym momencie 100 PLN na koncie? Wówczas Twój kupon powinien być zagrany za 2 PLN itd. Pamiętaj, by nie nastawiać się od razu na duże wiktorie. Lepiej wygrywać mniej, ale częściej. Kluczowe jest to, by w ostatecznym rozrachunku być zaś na plusie. Musisz przede wszystkim dokładnie analizować obstawiane przez siebie wydarzenia. Dodatkowo trzeba grać rozsądnie. Nie możesz np. typować pierwszego kuponu za 50% stanu konta. Jeśli tak będziesz robił, to niestety jest spore ryzyko, że szybko przegrasz wszystkie pieniądze.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button