Zarobki na bukmacherce – jak to zrobić?

Zapewne skoro czytasz ten poradnik, to chcesz zarobić, prawda? Naturalnie nie jest to takie proste, jak się większości wydaje, dlatego też dziś przedstawimy ci sposoby na to, abyś mógł zacząć wygrywać na zakładach bukmacherskich częściej!

Zarobki na bukmacherce – jak to zrobić?

Zacznij od bonusów

Zakładając nowe konto u wybranego przez siebie buka możesz spodziewać się, że już na starcie otrzymasz coś na start. Może to być na przykład freebet bukmacherski, zakład bez ryzyka, bądź też coś innego. Najlepiej jednak przed wybraniem danego bonusu zapoznać się z jego regulaminem, bo dla bukmachera to jak złapanie ryby na haczyk – jeśli nie przeczytasz regulaminu, to zaraz będziesz musiał to zwrócić – wraz ze swoim depozytem. Otwarcie konta u kilku innych buków pozwoli nam wybrać różne bonusy, które zminimalizują twoje straty, bądź dadzą ci wyższe wygrane. Pamiętaj jednak, że aby ograć bukmachera na zakładach sportowych, trzeba mieć naprawdę sporo wiedzy.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Ile możesz potencjalnie zarobić?

Tak naprawdę wszystko zależy od ustalonej przez ciebie liczby i kosztu jakiego chcesz przeznaczyć na obstawianie wydarzeń sportowych. Ci, którzy wiedzą już, jak obstawiać mogą opracować strategie, które łączą indywidualne zakłady i promocje, aby ich kursy były jak najwyższe. Pamiętaj jednak o tym, że tak naprawdę nieważne, czy jesteś najlepszym typerem świata, czy też dopiero zaczynasz obstawiać zakłady bukmacherskie – porażka i tak na ciebie czeka i prędzej czy później jej doświadczysz.

Planuj swoje typy

Stworzenie właściwego planu obstawiania jest kluczowym elementem tworzenia własnego, unikalnego stylu obstawiania. Wtedy też warto skorzystać z dodatkowej wiedzy na temat obstawianego, ponieważ ma to realny wpływ na twoje szanse na wygraną. Dlatego też postaraj się znaleźć informacje na temat zakładów, drużyny którą chcesz obstawiać, oraz nawet lokalizacji, w której toczą się rozgrywki, jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Utrzymanie się z bukmacherki jest ciężkie

Oczywiście każdy, kto rozważa podejmowanie ryzyka, przewidując wyniki sportowe, chce wiedzieć, czy można z tego żyć. Nawet w Polsce możemy spotkać ludzi, którzy żyją w wysokim standardzie z typów bukmacherskich. Jednak ta opcja jest odpowiednia tylko dla bardzo małej liczby osób, nie wspominając o tym, że tacy ludzie mają wyjątkowo niską stabilność przychodów. Ci, którzy często grają z bukmacherami, mają spore doświadczenie w wybranych przez siebie dyscyplinach sportowych. Niestety to prawda – jeśli chcesz na tym zarabiać, to musisz mieć wystarczającą wiedzę o sporcie. Oczywiście im bardziej popularny sport, tym tak naprawdę gorzej dla ciebie, dlatego też postaraj się wybierać mądrze. W innym wypadku może się okazać, że przez obstawianie zakładów bukmacherskich po prostu zbankrutujesz.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button